reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Cholerka, maż wpadł na chwile do domu i zobaczył ze otworzyłam strych... Troche mi sie dostało ze będąc sama w domu mam nie wchodzić... Ze jak zlecę z drabiny itd... No moze ma racje ale jak wczoraj zobaczyłam co tam narobili przez czas mojego nie wchodzenia....

Waraai- nie no przede mną chcesz rodzic? Ja dzis do gin i zobaczymy czy jak pogmera to nie urodzę. Cholera a jutro ten wyczekiwany ortodonta.....

Teraz rodziny byki a kiedy bliźniak?
 
Marta rosnijcie w siłę obie;)

Waraai to możemy sobie przybic piatke...mnie też wczoraj bolało jak przed miesiaczka- brzuch, pachwiny...i teraz pytanie czy to przez badanie czy zagubienie czopu... Najpierw mi się gębą śmiała że może w końcu się coś ruszy a teraz co chwile biegam do łazienki na kontrolę, sprawdzam czy mała jest tak samo ruchliwa, dopakowuje co chwile torbę i sama już nie wiem co mam ze sobą zrobic...A tu żadnych dalszych oznak jakiegokolwiek postępu...
Nie nawidze czekać...

Lalamido u mnie masz bardziej przechlapane z oknami w sumie mam ich 15 z czego jedno tarasowe i 3 balkonowe więc u mnie chyba byś szybciej urodzila:p

Kto się zamieni ze mną pogoda? zamienię deszcz i pochmurne niebo na odrobinę slonca:)
 
Cholerka, maż wpadł na chwile do domu i zobaczył ze otworzyłam strych... Troche mi sie dostało ze będąc sama w domu mam nie wchodzić... Ze jak zlecę z drabiny itd... No moze ma racje ale jak wczoraj zobaczyłam co tam narobili przez czas mojego nie wchodzenia....

Waraai- nie no przede mną chcesz rodzic? Ja dzis do gin i zobaczymy czy jak pogmera to nie urodzę. Cholera a jutro ten wyczekiwany ortodonta.....

Teraz rodziny byki a kiedy bliźniak?
Ci mężowie [emoji12] .
Ja w sobotę dostałam opierdziel jak z Okiem wrócili do domu po 2,5 godzinnej nieobecności (że niby po ryby pojechali a tu marsz wolności ich na centralnym uwięził). Nudziło mi się przecież i nosiło Asię że hoho i kwiatków chciałam z Obi... i zrobiłam taka rozpierduchę na tarasie żeby nie miał wyjścia i musiał że mną do Obi pojechać [emoji41] . Jak zaczął mnie opier... że miałam leżeć i nic nie robić to mu tylko powiedziałam " było mnie na tak długo nie zostawiać w domu samej [emoji2]... "
[emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
U mnie słonecznie, ale zimno. Chyba dziś posiedzę w domku. Wczoraj wyszłam na chwilę podpisać polisę ubezpieczeniową - najpierw uberem, potem mąż mnie woził iii.. się zmęczyłam. Wróciłam padnięta, że hej. Masakra! I jakieś doły wczoraj, chyba hormony szaleją, bo płakałam bez powodu. Masakra.

Dziś już chyba lepiej. Wyspałam się mega.

Napisałam do położnej z pytaniem o ten dodatni GBS i ewentualne wcześniejsze przybycie do szpitala. Jak będę miała info to dam znać.

@Karlik nie lataj po drabinach!

@Martussa82 jesteś dzielna! Trzymamy kciuki i fajnie, że się tulicie z Alą <3

@mamaAWR dobrze, że wyniki lepsze. Oby tak dalej!

@waraai to się zaczęło dziać. Bez czopa można trochę pochodzić. Ja wypatruję tego mitycznego gluta ale go ani widu ani słychu ;)
 
Marta rosnijcie w siłę obie;)

Waraai to możemy sobie przybic piatke...mnie też wczoraj bolało jak przed miesiaczka- brzuch, pachwiny...i teraz pytanie czy to przez badanie czy zagubienie czopu... Najpierw mi się gębą śmiała że może w końcu się coś ruszy a teraz co chwile biegam do łazienki na kontrolę, sprawdzam czy mała jest tak samo ruchliwa, dopakowuje co chwile torbę i sama już nie wiem co mam ze sobą zrobic...A tu żadnych dalszych oznak jakiegokolwiek postępu...
Nie nawidze czekać...

Lalamido u mnie masz bardziej przechlapane z oknami w sumie mam ich 15 z czego jedno tarasowe i 3 balkonowe więc u mnie chyba byś szybciej urodzila:p

Kto się zamieni ze mną pogoda? zamienię deszcz i pochmurne niebo na odrobinę slonca:)
Hmmm ale jak deszcz pada to żadna przyjemność z mycia [emoji57] . U mnie słońce że hoho [emoji274]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie rano skrobanie szyb a teraz piekne slonce :)
Jade na dół ( z mojej szklanej gory) drobne zakupy i inne atrakcje :)
 
reklama
Dziewczyny a u mnie objawow brak, a zostało 4 dni do terminu, mój mały uparciuch nie chce wyjsc, przeraża mnie porod sn bo dzieciak duży, i cc też sie boję,
 
Do góry