reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny a u mnie objawow brak, a zostało 4 dni do terminu, mój mały uparciuch nie chce wyjsc, przeraża mnie porod sn bo dzieciak duży, i cc też sie boję,
Mi zostało 6 dni i też się boję sn, bo Malutka jest duża. Żadnych objawów...Dziś mam wizytę to może coś się dowiem.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewuszki zobaczcie jakie my jesteśmy pokręcone, najpierw to żeby donosić,potem żeby urodzić,a jak już by można rodzić to strach i chciało by się urodzić ale żeby nie rodzić [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewuszki zobaczcie jakie my jesteśmy pokręcone, najpierw to żeby donosić,potem żeby urodzić,a jak już by można rodzić to strach i chciało by się urodzić ale żeby nie rodzić [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już muszę rodzić bo nie dam rady więcej. Mój organizm wytrzymuje 38 tygodni i już dłużej nie ma siły.
Dziś jakieś apogeum ruchów małego mam. Rozruszał się tak po serku wiejskim i jabłku. Zaraz wyjdzie mi z brzucha tylko jeszcze nie wie którędy.
Nie mogę siedzieć, nie mogę leżeć ... nic się dziś nie da. Czuję jak zapiera się nogami o żebra i liczy mi załamania kości w miednicy.
Poproszę o komorę prożniową.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a u mnie objawow brak, a zostało 4 dni do terminu, mój mały uparciuch nie chce wyjsc, przeraża mnie porod sn bo dzieciak duży, i cc też sie boję,

Hej.
Rozumiem w pełni.
Ja mam termin na jutro [emoji17]. A maluch nawet nie myśli o wyjściu.
Byłam wczoraj na ktg i było strasznie dużo porodów, przez co nie doczekam sie na lekarza. Następne jutro. Mam nadzieje usłyszeć od lekarza, że coś zaczyna sie dziać.
Dziś pełnia, ciekawe czy któraś dziś urodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do GBS+ to ja mam takie zalecenia, że minimum 4h przed porodem, ale wiadomo kiedy to jest 4h? Tak więc moja położna kazała przyjechać jak są regularne skurcze co 10 min (przy pierworódkach pewnie później) lub jakby właśnie odeszły wody. Nawet na IP ostatnio lekarz mi mówił, żeby przyjechać i nawet jakby nie było miejsc a wody odejdą to postarają się coś wykombinować...
Ja dziś mam jakiś szał zakupów, wydałam więcej przez te kilka godzin niż przez ostatnie miesiące. Oczywiście wszystko jest mi niezbędne ;) Dzisiaj jeszcze jadę obejrzeć wózek bo taki na wyjścia i spacery mam, ale chcę mieć też drugi w domu żeby mała mogła w nim sobie spać na dole. Niby mam też leżaczek, ale jakoś mnie on nie przekonuje.
 
A ja wycyganilam od recepcjonistki wcześniejszy numerek do gin. Jest ponad godzina opoźnienia (prywatny gabinet) a ja miałam termin na 14:20. Czyli weszłabym przed 16... A Swietlica do 15.
Mam nadzieje ze uda mi sie wejść po 14....
 
reklama
Olo- ja tez dzis dwa razy juz w toalecie jakies oczyszczanie zaliczyłam... Albo mi budyń wieczorny nie posłużył albo ten magnez juz tak mnie rozkłada albo oczyszczanie :)
Majmaj- ja tez mam kosze Mojżesza. Dwa. Jeden na płozach a drugi na stelażu- jeszcze nie wiem który na jakim poziomie mi sie przyda. A gdzie bedziesz trzymała wózek ten wyjściowy?
 
Do góry