reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jestem bez szyjki, rozwarcie na palec ;p może ten 10 maja będzie mój
Trzymam kciuki!! Dawaj znać o postępach!

Co do czopa to mi odszedł zaraz po wielkanocy, po małym bara bara z mężem :)

MajaMaj i waraai - a może Wy jesteście jedna i ta sama osoba tylko ze schizofrenią? :D

@Kaska mama Hani :) - witam wśród majówek! Czuj się jak u siebie :) ja właśnie karmię swojego Dominika - pobódki mamy co 3h.
 
reklama
Hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu śledzę wasze wpisy :) Jakoś zabierałam się kilka razy aby wkońcu się odezwać... aż tu zostało już tylko pare dni do terminu - 19 maj - czekamy na Hanie :) zniecierpliwiona i przestraszona ... Pozdrawiam każdą z osobna i gratuluję wszystkim, które już się doczekały :) Widzę, że o tej porze zazwyczaj już jednak śpicie... Niestety mnie męczą nieprzespane noce z bólami brzucha, coraz mniej znośnymi od jakiegoś tygodnia, w dzień przechodzą. Czy to normalne? Ja przebywam w Szwecji i tutaj nie mam wizyt u gin tylko u położnej, która chyba się zlitowała nade mną i w tamten piątek przez te bóle popatrzyła mi na szyjkę. Zamknięta, długa około 3 cm, jedynie "miękka" ... Szczerze mówiąc liczyłam na jakiś większy rozwój sytuacji...
Witaj.

Nie, nie śpimy...nie wszystkie :-) :-) :-) ja tradycyjnie nie bo 3cia przecież i czas wstawać :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kaska mama Hani :) - co do bóli brzucha to ja nie miałam. Jedynie takie bezbolesne napinanie sie. Brzuch robił sie tqardy jak kamień. Czasem przy tym kłucoe w szyjce jak młody się tam wiercił. Ale każda ma inaczej, może u Ciebie zaczyna się od tych bóli i niedługo polecą też skurcze :)

Coś Wam jeszcze powiem dziewczyny o bólach porodowych: jak miałam już skurcze parte to bardzo wyraźnie czułam jak młody wchodzi do kanału rodnego. Jakby tam w środku raczkował i wyrywał się rękami i nogami na zewnątrz. Oprócz tego że było to cholernie bolesne (zwłaszcza jak nie mogłam przeć bo szyjka nie była do końca rozwarta) to jednocześnie niesamowicie fascynujące przeżycie. Ten ból/to uczucie sobie zapmiętałam i utrwaliłam w głowie i z rozżewieniem wspominam jak mój syn dzielnie walczył o swoje miejsce na świecie :)
Czy inne już rozpakowane mamy też tak macie/miałyście?
 
mamaAWR - Witam :D i dziękuję. Jak cudownie, że jesteście już razem! zazdroszczę i pozdrawiam ciepło!
Gabiś - Jak dobrze, że nie jestem osamotniona :) Ja śpię około 2/3 godz czasami 4 przy dobrych wiatrach a pobudki na siusiu regularnie co godzinę... Przeraża mnie myśl niewyspania na poród i braku siły ale jakoś nic nie mogę z tym zrobić, zaczęłam pić nawet melisę przed snem bo pomyślałam, że napewno nerwy też mi nie pomagają ale nic to nie daje ...
 
mamaAWR mam nadzieję, że coś się niedługo zacznie, wiem właśnie, że każda z nas przechodzi to inaczej. Najgorzej, jak to jest pierwsza dzidzia i jest się kompletnie zielonym... Apropo Twoich wspomnień z porodu, hmmm aż mnie ciary przechodzą!
 
Coś strasznego. Przytyć w ciąży.
No jakieś nieporozumienie.
Opozycja wobec natury.
Powinnaś się wstydzić. [emoji12][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bije się z wyrzutami sumienia i zaraz wciskam się w gorset [emoji12].
Nie ma to jak powiedzieć kobiecie w 9 miesiącu ciąży że jest gruba i ma wielki brzuch [emoji41] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) Od jakiegoś czasu śledzę wasze wpisy :) Jakoś zabierałam się kilka razy aby wkońcu się odezwać... aż tu zostało już tylko pare dni do terminu - 19 maj - czekamy na Hanie :) zniecierpliwiona i przestraszona ... Pozdrawiam każdą z osobna i gratuluję wszystkim, które już się doczekały :) Widzę, że o tej porze zazwyczaj już jednak śpicie... Niestety mnie męczą nieprzespane noce z bólami brzucha, coraz mniej znośnymi od jakiegoś tygodnia, w dzień przechodzą. Czy to normalne? Ja przebywam w Szwecji i tutaj nie mam wizyt u gin tylko u położnej, która chyba się zlitowała nade mną i w tamten piątek przez te bóle popatrzyła mi na szyjkę. Zamknięta, długa około 3 cm, jedynie "miękka" ... Szczerze mówiąc liczyłam na jakiś większy rozwój sytuacji...
Witamy nowa przyszłą mamę [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MajMaj- ja tez rocznik 79!! Jeszcze się okaże że mijałyśmy się w Czarze (w okolicy Norwida -spędziłam tam 2klasę) albo innym przybytku licealnej rozkoszy... Miałam nawet chłopaka z Norwida przez chwilę bo graliśmy razem w zespole "The Cross Roads" :-) Najbardziej mnie rozwala jak piszesz przyjemne skurcze :-)
Ja też czopa nie "urodziłam" nigdy.
DaWo, Lalamido- z tą piosenką to jest chyba jakiś hit. Ja tego nigdy nie słyszałam ale fragmenty mi córka z zerówki podśpiewała ale to dopiero kilka miesięcy temu a piszecie że to jakoś staroć ;-).
Lalamido - 10 zł za ząb - fiu fiu bogata zębuszka ;-) U mnie córka wszystkie jedynki schowała sobie na pamiątkę i absolutnie nie chciała za nie nic od nikogo. Z dwójkami już było ok - u nas w okolicy i u znajomych jest 5 zł za ząb ale znam dziewczynkę co za pierwszy ząb dostała lalkę baby born :-) Teraz czekam aż moja młodsza rocznik 2011 zacznie gubić :-)
kaska mama Hani - nie pozostaje Ci nic innego jak czekać. Te porodowe skurcze/bóle sa takie że dokładnie będziesz wiedziała że to to. Trzymaj się.

Dziewczyny z pozytywnym GBS - czytałyście kiedy jechać w czasie porodu do szpitala?:
"Jeśli pacjentka ma wynik dodatni gbs (czyli stwierdzoną obecność paciorkowców) to możliwie najszybciej po zauważeniu odpływania płynu owodniowego powinna zgłosić się na izbę przyjęć."
 
reklama
Dzień dobry :)
Witamy nowa mamę :)
Lalamido Coś strasznego przytyć w ciąży. To co powinnaś jeszcze schudnąć może jak ona?
Wy dziewczyny 79 a ja 89 równe 10lat młodsza :)
 
Do góry