reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny jak wam fajnie, że wiecie ile wasze maluszki ważą, tutaj tego nie sprawdzają. Jak zrobiła mi położna szybkie usg czy mała ma już główkę w kanale a ja zapytałam o wagę to popatrzyła się na mnie jak na dziwoląga i powiedziała, że ona takiego usg to robić nie umie, że to tylko ginekolodzy w szpitalu ( którzy przyjmują w nagłych, awaryjnych wypadkach). Ciekawość mnie zjada od środka, jakoś mam wrażenie, że będzie spora, chyba sugeruje się kilogramami których nabrałam. Moja mała też jest strasznie ruchliwa, a dziś w nocy czułam jak z całych sił wwiercała mi się w miednicę.
Najgorsza jest ta niepewność, że nie znasz daty ani godziny ...
Pozdrawiam i życzę udanej środy :)
 
reklama
Warrari oddaj swoje objawy jako nie chcesz jeszcze rodzić bo ją z chęcią :) łono boli strasznie mam wrażenie że Klaudia jest już na samym wylocie tak mnie tam gniecie a tu zero objawów porodu. Ani czopa na oczy nie widziałam ani skurczy żadnych.
Dzisiaj zrobiłam gołąbki na obiad i tak się zmeczylam że szok kręgosłup daje popalić... A krocze tak boli piecze jakby, dziwny ten ból...
Może dzisiaj 10 coś się zacznie bo już się niecierpliwie żeby poczuć ten mocny skurcz :) ale do terminu jeszcze 12 dni także pewnie mogę sobie pomarzyć :)
 
Mi zostało 6 dni i też się boję sn, bo Malutka jest duża. Żadnych objawów...Dziś mam wizytę to może coś się dowiem.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabis a ile twoja malutka waży, ja jutro mam wizytę i zapadnie decyzja czy na oddział czy odeśle mnie do domu
 
Gabis to rzeczywiście sporo
Milkaklaudia narobilas smaka tymi golobkami, ja dziś warzywa ze schabem duszonym, dziś juz dieta bo jutro w szpitalu mam być nadczo
 
Mój ancymonek waży 3kg. Nie wygląda na to żeby jeszcze chciał się rodzić....
2 cm rozwarcia, szyjka taka sobie ( to cytat) - generalnie dawno jej niby nie ma.
Mam zezwolenie na robienie wszystkiego ( może tylko nie iść w wysokie góry bo jak zacznę rodzić to ciężko będzie zejść:-)) i odstawienie magnezu i nospy.
Mam jeszcze zrobić HBS i morfologię - jak zdążę :-)

Za to plecy..... po 4 godzinach na chodzie, na wysokich obrotach ledwo zipie. Te tygodnie polegiwania rozleniwiły mięśnie wokół krzyża na całego.
 
O, @Karlik, u mnie tak samo. ;P
Wczoraj 37+1, 3kg, odstawić magnez i Nospę i żyć normalnie (choć nie przemeblowywać mieszkania ;P).

Ale nie odstawiłam jeszcze, bo mam lęki. ;P


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rozmawiałam z położną. Przy dodatnim GBS można szybciej wybrać się do szpitala (2h po odejściu czystych wód). W przypadku skurczów powiedziała, że będziemy decydować przez telefon, więc tu nie mam nic mądrego do napisania ;)

Jejku ale mam ochotę na kluski leniwe...
 
reklama
Wczoraj jak byłam zawieźć l4do pracy to rozmawiałam z koleżanką bo jej córka też ma termin na 16maja więc jej mowie, że może się spotkamy w szpitalu,a dzisiaj się dowiedziałam, że jej córka w nocy w domu urodziła i do szpitala pogotowiem już z dzieckiem jechała... To jest dopiero ekstremalne [emoji21]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry