reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Waraai - mam 12 pajacyków, 3 body na zakladke z kr rękawem, 5 szt body przez głowę z kr rękawem, 3 szt. body dł rękaw, 5 szt getry, 3 kaftaniki, 3 sweterki, 1 ciepła bluzę - chyba w niej będzie odbiór ze szpitala, 5szt półśpioszki, 1 rampers, kilka niedrapek i skarpetek, czapeczki, 1 sukieneczka. To wszystko w rozmiarze 50-56.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie nie wiem, prawe oko to mi tak łzawi że poduszkę mam mokrą.... Potrwa to z tydzień i będzie ok- wcześniej też mnie męczyło i przeszło...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej. W takich sytuacjach mam przepisany od alergologa Asmenol. Niestety jest on na receptę, ale może twój lekarz rodzinny mógłby ci go przepisać.

Link do: Asmenol / Montelukastum natricum - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis leku - www.doz.pl


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie mam pytanko... czy któraś z Was ma ból brzucha pod mostkiem? Od kilku dni napiernicza mnie to miejsce. Mały rusza się tak jak się ruszał czyli cały czas intensywnie. To taki ból jak połączenie kucia z pieczeniem. Może to mięśnie i skóra nie wytrzymują już ciężaru bębna który ciągnie w dół...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Lalamido czyli jednak będę żyć!!! :) ufff ja już któryś dzień z kolei przeszukuję neta aby dowiedzieć się czegoś na temat tego dziwnego bólu...
Boli mnie góra brzucha - pod piersią , nawet to nie boli, cholernie piecze i szczypie jakby Ktoś coś tam wbijał. Nawet ciężko się w łóżku ułożyć. Osobiście wydaje mi się,że może to być od kręgosłupa. Strasznie zmierzłe uczucie.. Nawet chodzę bez biustonosza, wtedy jakby mniej bolało..
 
@mamaAWR dziękuję, może to kwestia przyzwyczajenia (a raczej jego braku) do takich intensywnych kolorów.
Jak w Powsinie? Kwitnie tam już coś? Ostatnio się ze świadkową_ciężarówką_podwójną zastanawiałyśmy, czy przy tej wiośnie zimnej coś tam się dzieje ;)

Moja energia się oficjalnie wyczerpała po całym dniu robienia czegoś, jeżdżenia, chodzenia i jedzenia ciasta u mamy (hiehie). Siedzę na kanapie i mam siłbrak.

Melduję dobry poziom fibrynogenu, przebytą cytomegalię (wysoki IgG, ujemny IgM) oraz dopisuję się do dziewcząt z dodatnim GBSem. Będzie antybiotyk.

Co do ubranek - tych na 56 mam niewiele. Mam jakąś wizję, że Maryśka urodzi się długa. Chociaż ja miałam raptem 53cm, ale też urodziłam się 2 tygodnie przed terminem. Może historia się powtórzy?
Dziś kolega przywiózł moje zamówienie z Mothercare - strasznie dużo nakupowałam w rozmiarze 62 i 68, chociaż te ich ciuszki jakieś mi się duże wydają..
 
Ptasie for all!!!
18237998_1439540346068094_46317979220020404_o.jpg

Nie miałam czasu leżeć...

Sąsiadka z synem przyniosła planszówkę i się z Hanką wdrażałyśmy w jakąś mega trudną dla mnie gre fabularna :D
Potem przybyła dawno nie goszczona ulubiona ma koleżanka z czasów sp i lo i niedawno wyszła, zapomniałam, że czekam na poród z tego wszystkiego :D
Ale trzeba iść spać...

Tych ubrań na 56 mam minimalną ilość, one naprawdę momentalnie mi się kurczyły na Hani... A ubrać Bobasa w za ciasne body i zaliczyć "wędrującą kupę" - nie dziękuję! :D Wolę luzy :D
 
Mam pytanie do doświadczonych - czy czop może mieć postać przezroczystej/ lekko żółtej wydzieliny, nie jest to gęste? Od kilku dni coś takiego mam i nie wiem jak to interpretować...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do doświadczonych - czy czop może mieć postać przezroczystej/ lekko żółtej wydzieliny, nie jest to gęste? Od kilku dni coś takiego mam i nie wiem jak to interpretować...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój gin ostatnio to nazwał"odchody przedporodowe".... Mam skojarzenie ze spermą... i takie mam...
 
Do góry