reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć moje ciężarówki :)
Po ciężkiej nocy (2h spania), mega szybki dzień.
Męża wysłałam na zakupy, a sama ogarniałam dom. (Mówię mu, że ma przeczytać listę nim pojedzie i pytam czy jest wszystko jasne. On jak zwykle, że wszystko wie. A mimo to dzwonił 4 razy... czy to się kiedyś nauczyć??? Ale grunt że ja nie musiałam dreptac między regalami).
Ogarnelam obiad na dziś i na jutro, podobnie z kolacjami. Pokój dla gości przygotowałam (teściowa z szwagierka przyjeżdża na majówkę, trochę się jodu nawdychac), kwiaty podlane, pranie ogarniete, kocią kuweta też, śmieci wyniesione, wózek poskladany, fotelik i baza na swoim miejscu.
Pojechaliśmy więc na SOR z tym moim skierowaniem od gin, no bo przecież mam zbyt wysokie ciśnienie i na lekach jade i najlepiej, żeby mi poród wcześniej wywołali (ja już 38tc2d).
A tam standardowo:
A po co Pani przyjechała...
(Na skierowaniu jak wół napisane... Ale może nie każdy opanował sztukę czytania).
To ja tłumaczę... mierzą mi ciśnienie i okazuje się, że jest ok. No jest OK, bo leki biorę... na samym wstępie o tym wspomniałam, ale chyba pamięć już nie ta...
Dostałam opierdziel, że powinnam po weekendzie przyjechać, bo dziś sobota, a oni nic nie robią tylko pacjentami się muszą zajmować...
No ja pier&*@#, taką chyba mają pracę?!
Lekarz dość rzeczowy, powiedział, że mnie poobserwują i zrobią badania. Jeśli coś będzie nie tak, to przyspiesza poród.
Dalej podają mi leki na nadciśnienie, ale mam odstawić magnez.
Coś mnie w kościach boli, że mnie do domu w poniedziałek wygonia...
A ja miałam plan żeby w poniedziałek rodzić...
Nie po mojej myśli to idzie :p
Ja już chce być mamą...
 
reklama
Uff...udało mi się Was Drogie Panie nadrobić. Jeszcze odsypiam po porodzie, mała daje do wiwatu i goście też umecza...
Dziękuję za gratulacje :) Zosia to taki mały cud:) zdjęcie podeślę jak opanuje sztukę dolaczania zdjęć :/
my jeszcze w szpitalu zostajemy do 2 maja...więc @asia333podlasie jak jeszcze lezysz zapraszamy w odwiedziny- pokój nr 6. I w ogóle jak się czujesz? Co lekarze mówią?
 
Ja też miałam kupić pieluszki happy z wycięciem ale nigdzie ich nie znalazłam więc kupiłam małą paczkę pampers Premium Care i mam też mała paczka dady. Aż tyle macie pieluch tatrowych? Ja mam chyba 6 sztuk-4 wzorki i 2 biale A flanenowych mam 4 do użytku i 2 kupiłam w ramach dodatkowego przescieradelka do kołyski.
W domu wszyscy śpią a ja się obudziłam na siku i raczej już nie zasne. Miałam wczoraj kilka razy twardy brzuch bardziej i dłużej niż zwykle ale poza tym nic się kurde nie dzieje...śniło mi się dziś,ze urodziłam synka i ważył 2900. Obstawialam taka wagę po porodzie córki 2300 ale na ostatnim usg mały ważył 3400,mam nadzieję,ze to błąd bo jak jeszcze go trochę ponosze to dobije mi do 4 kg i jak ja go z siebie wypchne.
 
@marta:-) - fantastycznie!!! Gratulacje!! Ty to jesteś kobieta superman: wczoraj jeszcze szalała a w nocy hop siup i córcia na rękach. Jeszcze powiedz, że w pełnym makijarzu i z uśmiechem do zdjęć pozujesz od rana :D będziesz naszym wzorem :)
A imię dla Córci już macie? Czekamy na zdjęcia i relacje z pierwszych chwil razem, a teraz to może chwilkę się prześlij i odspnij po ciężkiej pracy!
Zdrówka życzę Wam obu!
 
reklama
Witam Moje Drogie Ranne Ptaszki:)

Ja też w nocy nie spalam....okolo 2 odeszly mi wody a o 4:40 na świat przyszla Córeczka 3200 gram i 57cm....poszło raz dwa...nawet bez znieczulenia bo nie zdążyli podać....:)
Ojej tak szybko??? Jestem w szoku. Kochana wielkie gratulacje... czekamy za zdjęcie [emoji4]
Parametry idealne... jakie imię wybraliście?
Napisz jak się czujesz.
Marzy mi się taki ekspesowy poród [emoji16]
Czyli zostałaś jednak mama kwietniową [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry