reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Rany..

Jak zaczęłam dziś zasuwać o 9, tak dopiero udało mi się położyć.
Zrobiłam tyle, że powinnam wysunąć wniosek o przynajmniej order. ;P
Ale dzień był tego wart.
Dwie tury gości, nowe historie, gry i opowieści.
Z jednej strony chcę, by panna bazowała jak najdłużej, z drugiej - potrzebuję być już w końcu mobilna.

Wyprałam jedną partię ubranek. Jakież to wszystko jest mikro!
I okazuje się, że mam tylko dwie pary skarpetek. :)


Ach!
Dziewczyny!
Jakie pieluchy i ile tymczasem zakupiłyście?
3paczki Pampers i 20tetrowych,ale to raczej do wycierania i flanelowe ze 3... Nie chce mi się nic,a jeszcze umyć się trzeba-gorsze jest wycieranie,a o obcinaniu szkietów u nóg nie wspomnę....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
martussa - jak tak dalej pójdzie to przedwcześnie urodzę przez Twoje wpisy ze śmiechu!!
mamaAWR- słucham mamy swojej i m
Olo - pisałaś że kupowałaś new balance na ali - z tego co wyczytałam i sprawdziłam w opisach nie wpisują nazw ( większość to jednak idealne podróby albo nielegalne źródło więc sie boją). Masz sposób jak szukać takich rzeczy - po prostu przelądac te miliony rzeczy?
waraai- na noworodka preferuję markę pampers 1 - potem mam wiele formowanek i otulaczy i jadę na wielorazowych plus potem dada z biedrony.
DaWo- ja od tygodnia mam złamany paznokieć u stopy do połowy i nie stosuję wygibasów aby go wyrównać :D Czeka potulnie na siłę fachową która nadejdzie w poniedziałek bo na stopy swe patrzec już nie mogę z rozpaczy.
 
Lalamido, Twój mąż dzisiaj mnie rozwalił :) Oplułam monitor jak przeczytałam o jego bólu.
Ja dziś wybrałam się na KTG- dramat! Najpierw godzina leżenia bo coś tam nie pisało się ciągiem, a później info, że przede mną jest 20 pań na konsultację do lekarza i to potrwa. Ile? Minimum 6 godzin!!! No padłam! Na szczęście po 3 h przyszła moja położna i sama obejrzała mój zapis i zbadała- szyjka jeszcze 1,5 cm, zapis ok! A za tydzień mam kolejne KTG, chyba pojadę tam na 7 żeby uniknąć tłumów...
Olo- pięknie wyglądasz! Dziewczyny, dajcie jeszcze raz namiar na tego Waszego Wacława poetę, bo nie spisałam a nie jestem w stanie odnaleźć, please!
 
martussa - jak tak dalej pójdzie to przedwcześnie urodzę przez Twoje wpisy ze śmiechu!!
mamaAWR- słucham mamy swojej i m
Olo - pisałaś że kupowałaś new balance na ali - z tego co wyczytałam i sprawdziłam w opisach nie wpisują nazw ( większość to jednak idealne podróby albo nielegalne źródło więc sie boją). Masz sposób jak szukać takich rzeczy - po prostu przelądac te miliony rzeczy?
waraai- na noworodka preferuję markę pampers 1 - potem mam wiele formowanek i otulaczy i jadę na wielorazowych plus potem dada z biedrony.
DaWo- ja od tygodnia mam złamany paznokieć u stopy do połowy i nie stosuję wygibasów aby go wyrównać :D Czeka potulnie na siłę fachową która nadejdzie w poniedziałek bo na stopy swe patrzec już nie mogę z rozpaczy.
Dementuję! To nie ja pisałam o NB z Ali, ja u nich zamawiam etui na telefony i ostatnio paski do mojego FitBita ;) Wydaje mi się, że to @milkaklaudia pisała o butach :)
Ja o dziwo do paznokci u nóg jeszcze sięgam i nawet udaje mi się je obcinać i piłować, chociaż się przy tym zasapię nieźle ;)
Zrobiliśmy dziś przemeblowanie w pokoju niesypialnym i jest już miejsce na łóżeczko dla Mary. Póki co i tak będzie spała w koszu Mojżesza z nami w mikrosypialni (kosz przyjdzie we wtorek, jupi!), ale na łóżeczku będzie przewijak, a w środku pieluchy i inne stuffy ;)
 
Lalamido, Twój mąż dzisiaj mnie rozwalił :) Oplułam monitor jak przeczytałam o jego bólu.
Ja dziś wybrałam się na KTG- dramat! Najpierw godzina leżenia bo coś tam nie pisało się ciągiem, a później info, że przede mną jest 20 pań na konsultację do lekarza i to potrwa. Ile? Minimum 6 godzin!!! No padłam! Na szczęście po 3 h przyszła moja położna i sama obejrzała mój zapis i zbadała- szyjka jeszcze 1,5 cm, zapis ok! A za tydzień mam kolejne KTG, chyba pojadę tam na 7 żeby uniknąć tłumów...
Olo- pięknie wyglądasz! Dziewczyny, dajcie jeszcze raz namiar na tego Waszego Wacława poetę, bo nie spisałam a nie jestem w stanie odnaleźć, please!
Ech te kolejki, masakra :/
Dziękuję i podaję namiar na poetę: 605645526 :)
 
@waraai - przystopuj trochę bo faktycznie urodzisz przed terminem. Rozumiem majówka i te sprawy, ale goście mogli by sami przyjść i ci poprasować a już co najmniej sami o siebie zadbać, a nie Ciebie gonić!
Co do pieluch to mam jedną paczkę pampersów tych zwykłych (ale podobno Premium Care są lepsiejsze), 10 tetrowych i ze trzy flanelowe do różnistych zastosowań. I jedną próbkową pieluchę dada :D

@Olo32 - ależ Pan Wacław będzie miał powodzenie u nas :D a on ma słabość do ciężarówek :D
 
@mamaAWR a niech chłop ma trochę radości no ;)

Co do pieluch - my kupiliśmy 4 opakowania w Rossmannie na tej szalonej promocji ostatnio + mam małą paczkę w rozmiarze 1 do szpitala (żeby się do torby zmieściło) + 20 tetrowych, 5 flanelowych i chyba ze 3 bambusowe. Zobaczymy, czy wystarczy, czy będzie dokupowanie ;)
 
Też myślę o niej intensywnie [emoji18] mam nadzieję że wkrótce zda nam relację .
@MajaMaj z tymi facetami to już chyba tak jest że nie maja za grosz wyczucia sytuacji [emoji12]. Za to odbiłam sobie wszystko w późniejszych miesiącach i potulnie wstawał do małego nawet jak nie musiał [emoji41].
Mnie tym razem rewelacje KTG omijają [emoji16]. Najbliżej miała bym szpital bródnowski bo 5 minut spacerkiem, ale sam jego widok mnie przeraża.
Właśnie z mężem uprawiamy łomżing na kanapie [emoji16] i oglądamy szybkich i wściekłych.



Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A pieluchy mam przygotowane tetrowych z 15 , 1 PAMPERSY i 1 HAPPY. Olek na początku miał uczulenie na pampersy więc zaopatrzyłam się w dwie firmy. W happy fajne jest wycięcie na pępek i nie trzeba kombinować z podwijaniem. A jak będzie większy to na bank Dada bo też sprawdzone i tanie.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry