reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam :) Ja dalej łącze się w bólach z dziewczynami witajacymi się codziennie z toaleta :( jak czytam o waszych zachciankach to aż mnie skręca z zazdrości ..... Bo jak o czymś pomysle to od razu mnie mdli :(

Kurczę dziewczyny trzymajcie się zdrowo bo to dla nas najważniejsze ;*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś zjadłam rogala z masłem, pół miski rosołu i na kolacje bułkę z dżemem, która czuje już w gardle i wiem ze jak wstanę to ja zwrócę :-( nje mam na nic siły, na nic ochoty, czuje głód ale nic nie smakuje :-(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo... dziś o 4 w nocy jadłam krakersy bo z głodu zasnąć nie mogłam :( nic nie jestem w stanie ugotować bo mi śmierdzi , najbardziej cierpi na tym mój synek bo karmię go sloiczkami choć i przy nich ciągnie mnie na wymioty :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Od wczoraj mnie kluje w boku, jakby jajnik, myślicie ze należy to skonsultować z lekarzem czy sie nie przejmowac?

Mam dokładnie to samo od dwóch dni, dziwne kłucie, bez przerwy w boku przy jajniku. Też mnie zastanawia czy wymaga to konsultacji z lekarzem, czy tak po prostu może być. Tyyle pytań potrafi się człowiekowi nasunąc podczas ciąży, że szok [emoji54]

Noc prawie nieprzespana, patrzę na męża i zazdroszczę mu, że tak spokojnie śpi [emoji5]

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Takie kłucia to normalna sprawa, wszystko się rozciąga, chyba że jest to w prawym boku i nie tyle kłucie co ból to wtedy może być wyrostek. No ale na to jest prosty sposób żeby sprawdzić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
 
reklama
Do góry