reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Styczniowka trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze &&& daj koniecznie znać jak będziesz coś wiedziała bo się tu martwimy.
Dziewczyny jak myślicie czy po cc mogę teraz rodzić naturalnie?
Czy któraś z Was ma podniesione leukocyty w morfologii ? Bo mi wyszło 12,3. Czuję się ok nie jestem przeziebiona. A moczu wszystko ok. Podobno w ciąży mogą być podniesione a czy u Was też tak jest?
Ja też mam podwyższone leukocyty, a nawet kataru nie mam. Lekarz napisał że wyniki ok.
Rozmawiałam z nim też o SN po CC i on nie widzi przeciwwskazań, choć ostateczna decyzję podejmuje się pod koniec biorąc pod uwagę np. kondycję blizny.

Tez mam na dziecko zlobkowe i ciągle zastanawiam się co też ciekawego przywlecze że żłobka. Ale co zrobic, nie da się kontrolować wszystkiego.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
O
 
reklama
jagi- nie mam pojęcia jak to jest liczone :( zadzwoń do kadr, do pracy jak możesz i dopytaj.

Ja jak widzę, że młoda męczy się z katarem zostawiam ją w domu na kilka dni. Bo czasami katar ścina z nóg. Jak dochodzi kaszel to już koniecznie.
 
Ja sie uspokoje jak wyjda mi pozytywne przeciwciala. A i tak z 2 tyg potrzymam Zuze w domu. Ja mam o tyle newsa z pierwszej reki bo opiekunka z Zuzi grupy to nasza rodzina i przypuszczam ze z rodzicow wiem co i jal jako pierwsza. Ale jestem pelna podziwu dla Pani Dyrektor. Ponoc taka roszade ojcu dziecka zrobila za taka skrajna nieodpowiedzialnosc ze chlop nie wiedzial co zrobic. I bardzo dobrze. Gronkowiec pecherzowy to nie katar...

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co wiem, szczepienia byly obowiązkowe w naszych czasach. Ja akurat nie bylam szczepiona bo przechodzilam ospe ale dowiadywalam sie bo nie przechodzilam rozyczki. Mysle ze najlepiej zbadac poziom przeciwcial, o ile robi sie takie badania...

 
Też mi się wydaje, że przeciwciała zostają. Ja nie chorowałam na rozyczkę a po szczepieniu w dzieciństwie cały czas mam przeciwciała.
 
reklama
Do góry