reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Tak wróciłam do domu na szczęście trafiłam na bardzo miłą Panią doktor która była bardzo delikatna i co chwilę przepraszała że ma dla mnie takie wiadomości ale wytłumaczyła że to pewnie przez te infekcje jakie przeszłam w pierwszych tygodniach.
Teraz wiem jak większość z Was się czuła nie raz, ja mam to szczęście że mam swoją gromadkę ale jednak ból i tak jest ten sam i trzeba sobie z tym poradzić.
Dobrze ze wrocilas do domu.Tam zawsze najlepiej.
Ciesze sie ze trafilas na normalna Pania doktora.Nie przywroci to malenstwa ale dobre slowo dla kobiety jest bardzo wazne.
Duzo siły dla Ciebie[emoji173] i twojej rodzinki w tych trudnych chwilach.
Na moje ciezkie dni zawsze corka na kolanach ratowala moje zlamane serce.
Bede z Toba myslami caly czas rowniez w czwartek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zadne dziecko nie zastapi innego. To jest bol, ktory nie odchodzi, bedzie z Toba juz zawsze. Ja kiedys przeczytalam, ze poronienie zawsze dzieje sie z jakiegos powodu.. Czasem po to, zebysmy przeewaluowali swoje zycie. Ja po swoim zrobilam liste rzeczy, ktore naprawde maja znaczenie, i na ktorych naprawde powinnam sie skupic.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chodziło mi o zastępowanie jednego dziecka drugim. Dla mnie łatwiej było mając już dziecko wtulic się w nie, poczuć zapach, bicie serca i to ciepło, które lagodzilo ból. Dużo łatwiej niż wrócić do pustego domu i myśleć czy jeszcze kiedyś się uda. Było mi łatwiej pozbierać się ze względu na te dzieci co już są. Piszę to ze swojej perspektywy, tak jak ja to czuję

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.

W glowie mi sie to nie miesci :(
Bardzo mi przykro :(
 
Boże, dziewczyny.
Wróciłam właśnie z wizyty na NFZ!!! Już nie będę żałować pieniędzy wydawanych na prywatnego gina. Nie mówiłam mu, że byłam już u jakiegoś lekarza, tylko że beta HCG i test.
Gość robił mi USG przez brzuch, a miałam puściutki pęcherz. Powiedział, że on nic nie widzi i to jeszcze za wcześnie (10 tydzień) . Uprosiłam, żeby zrobił mi USG dopochwowe. Wsadził ten przyrząd, po czym wyjął i powiedział, że on nie jest za usg przez pochwę, bo można coś uszkodzić i on widzi na razie pęcherzyk, nie widzi zarodka, a bo sprzęt jest bardzo kiepski i żebym przyszła za tydzień.
I teraz się będę stresować, bo nie wiem czy Bobo jeszcze jest ze mną, czy ten starszy Pan zrobił to na odpier.... :(
Wizytę u prywatnego ginekologa mam 20 października - tak jak kończy mi się L4, bo mówił, że będziemy na pewno przedłużać.
 
Blondie a kiedy byłaś prywatnie? Wydaje mi się że w tak wczesnej ciąży nie robi się usg przez brzuch, bo może nic nie być widać. Nie stresuj się widocznie trafiłaś na jakiegoś palanta, albo takiego co usg nie umie robić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blondie a kiedy byłaś prywatnie? Wydaje mi się że w tak wczesnej ciąży nie robi się usg przez brzuch, bo może nic nie być widać. Nie stresuj się widocznie trafiłaś na jakiegoś palanta, albo takiego co usg nie umie robić

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Prywatnie byłam 27.09 i ten lekarz robił mi normalnie, przez pochwę USG. Mało tego, widział i on, widziałam i ja, jak bije serduszko mojego kochanego Maleństwa, zmierzył CRL na 1.31cm.
A ten z NFZ miał chyba z 70 lat i jak mi powiedział o USG, to dla mnie było normalne, ze ściągam gacie, a ten nie nie, robimy przez brzuch, ja nie uznaje USG przez pochwę. Ja się w to nie bawię.
Ale jestem wkurzona i smutna
 
reklama
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
Kochana, bardzo mi przykro... Nie ma słów, żeby Ci ulżyć, po prostu myślami jestem z Tobą.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry