reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
Kochana przytulam mocno[emoji173][emoji173]
Tak mi przykro:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
Kochana wrócilas do domu czy jesteś w szpitalu do czwartku?Nie potrafie przestać myśleć o Tobie :(
Jak zajeli sie Toba w szpitalu?Mam nadzieje ze moglas liczyc w szpitalu na zrozumienie i slowa otuchy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wrócilas do domu czy jesteś w szpitalu do czwartku?Nie potrafie przestać myśleć o Tobie :(
Jak zajeli sie Toba w szpitalu?Mam nadzieje ze moglas liczyc w szpitalu na zrozumienie i slowa otuchy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wróciłam do domu na szczęście trafiłam na bardzo miłą Panią doktor która była bardzo delikatna i co chwilę przepraszała że ma dla mnie takie wiadomości ale wytłumaczyła że to pewnie przez te infekcje jakie przeszłam w pierwszych tygodniach.
Teraz wiem jak większość z Was się czuła nie raz, ja mam to szczęście że mam swoją gromadkę ale jednak ból i tak jest ten sam i trzeba sobie z tym poradzić.
 
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
:-( :-( :-( bardzo mi przykro.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wróciłam do domu na szczęście trafiłam na bardzo miłą Panią doktor która była bardzo delikatna i co chwilę przepraszała że ma dla mnie takie wiadomości ale wytłumaczyła że to pewnie przez te infekcje jakie przeszłam w pierwszych tygodniach.
Teraz wiem jak większość z Was się czuła nie raz, ja mam to szczęście że mam swoją gromadkę ale jednak ból i tak jest ten sam i trzeba sobie z tym poradzić.
Tak bardzo mi przykro :( wiem, co czujesz. Tule Cię mocno..
 
Tak wróciłam do domu na szczęście trafiłam na bardzo miłą Panią doktor która była bardzo delikatna i co chwilę przepraszała że ma dla mnie takie wiadomości ale wytłumaczyła że to pewnie przez te infekcje jakie przeszłam w pierwszych tygodniach.
Teraz wiem jak większość z Was się czuła nie raz, ja mam to szczęście że mam swoją gromadkę ale jednak ból i tak jest ten sam i trzeba sobie z tym poradzić.
Na szczęście masz już dzieciaki, a ból z czasem minie. Nie wiem jak mam wyrazić to co czuje, ale jest mi bardzo przykro, że musisz to przechodzić.
Jakie infekcje to spowodowały?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety moja kropeczka jest już aniołkiem :-( :(
Mam identycznie jak asiucha plamienie w dniu kolejnej @ a na usg brak bicia serduszka i zarodek już od dwóch tygodni się nie rozwija. W czwartek mam zabieg.
Jejku jak to cholernie boli. Mam nadzieję że to ostatni aniołek w tej grupie.
Strasznie mi przykro, trzymaj się cieplutko :sad:
 
Do góry