reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Cześć Mamy od kilku dni obserwuje ten blog i z wielką przyjemnością dołączam się do oczekujących na pociechę. U mnie to wygląda następująco. Obecnie jestem juz w 6 tc do lekarza mam na 6 października. To moja druga ciaza, mam już synka 13 miesięcy. Ostatnio zastanawiam się nad badaniami na cytomegalie czy Wy je robiłyscie? Nie mam przeciwciał bo w pierwszej ciąży sprawdzałam natomiast mój synek bawi się z innymi dziećmi i tu mam wielką nadzieję że pomimo kontaktu z dziećmi nie nabył tego świństwa. Badania będę robiła za trzy tygodnie ale bardzo się denerwuje.
 
Witam nowe mamy :)
Jak dzisiejszy poranek? u mnie mdłości, jak na razie delikatne, w nocy też mnie męczyły. Wczoraj cały dzień.
Coś czuję, że dzisiaj będzie podobnie. Głowa mnie ćmi i mimo, że spałam od 22 do 8 rano, już chce mi się spać. Plusem chyba jest to, że czuje głód i mam ochotę coś zjeść. Bo z tym wczoraj bywało różnie.

Jagi- ja na razie mam spoko cerę, mimo brania dufastonu. W poprzednich ciążach też miałam ok cerę i włosy. Paznokcie mi się za to posypały.

Miłego sobotniego poranka :)
 
reklama
Dziewczyny czy wy też w nocy wstajecie kilka razy do toalety? Mój 3 latek dopiero od niedawna przesypia całe noce wiec miałam nadzieję że w ciąży będę się wysypiala przynajmniej na początku a tu proszę..kilka razy w nocy budzi mnie na siusiu ;/ chodzę w nocy jak zombie nieprzytomna..
 
Do góry