reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
[QU"dadzi, post: 14348822, member: 167037"]hejo :)
Ja też wyprawiłam dzieci do szkoły i przedszkola. Rano odpychała mnie lodówka, jej zapachy...uhhhh
a tak to jest ok. Martwię się trochę tym poziomem progesteronu, ale staram się być dobrej myśli.
Jagi ty bierzesz Dupka, ile razy dziennie? badałaś poziom progesteronu?
pinky sky- ja teraz zaczynam uczelnie ;) kolejne studia[emoji14]dzisiaj jadę zwieść papiery i pewnie kolejny weekend zjazd...
Ja właśnie z powodu ciąży musiałam zrezygnować ze studiów. :( kuźwa, plany były wielkie i takie piękne :(( praktyk , niezbednych w tym kierunku, nie byłabym w stanie zaliczyć. :([/QUOTE]
Ja biore 3x1 ale nie badalam poziom prg bo nie zdazylam.Bralam juz na 3 dni przed @ i pozytywnym testem

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie czuje fatalnie.Corka kaszle,maz przeziebiony a mnie boli glowa od zatok i leci z nosa.Ogolne oslabienie powoduje ze czuje sie jak przepuszczona przez maszynke do miesa:(Nic mi sie nie chce.W pierwszej ciazy ale to 10 lat temu tryskalam energia a teraz jestem chodzaca bomba:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maz sie skarzy ze go zaniedbuje:-/Moze faktycznie zajmuje sie tylko soba i swiat sie kreci kolo wc czy wkladka bedzie czysta...Do tego moj bol glowy i hormony.Chyba musze go do kina wyciagnac w weekend:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie mi jak u Was libido? U mnie ponizej zera [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na minusie.Ja ma zakaz sex-u wiec nawet nie mysle ale na sama mysl to mam paniczny lek:( przed zblizeniem
Maz sie skarzy ze go zaniedbuje:-/Moze faktycznie zajmuje sie tylko soba i swiat sie kreci kolo wc czy wkladka bedzie czysta...Do tego moj bol glowy i hormony.Chyba musze go do kina wyciagnac w weekend:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
JA póki co też nie mam ochoty na igraszki. Bo w głowie siedzi mi czy wszystko ok i pobolewania brzucha. Jednak mężczyźnie nie do końca to rozumieją, ponieważ u nich wiodącym elementem myślowym jest ich wacek. Niby spoko spoko, ale widzę że ma jakieś fochy
 
reklama
Libido? :D może zapomnieć na zawsze! No nie mogę, on ma jakieś terminatory. Nie ma dla nich przeszkód. Idź w cholerę z tym dziadostwem.
Stary koń ma ochotę zawsze. To tak jak ja, tyle że na odwrót...
 
Do góry