reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

w środę usg.
Ok trochę się uspokoiłam, wiem, że nie powinno się nic czytać w necie ale wiecie jak to jest...no i generalnie tak to bywa, że mogą przestać boleć...Brzuch nie boli, nie ma krwawień, staje na nogi i przestaje panikować. Już mi lepiej.
 
reklama
Dadzi mnie też dzisiaj piersi nie bolą(jak na razie).
Wolalabym jednak aby bolaly, a mdlosci ustaly, ale niestety nie mozna sobie wybrac [emoji5]


No i witam nowe Mamusie [emoji9]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to było jakieś chwilowe mocne załamanie....rano czytałam w kalendarzu ciąży o 7 tygodniu, że mdłości, że coś tam, że piersi....i pod koniec artykułu było UWAGA jeżeli nagle znikną wymioty a do tego piersi przestaną boleć, idź do lekarza.
No i poszłam pod prysznic, wyszłam, smaruje się balsamem, piersi i nic, nie bolą...więc panika...Wyszłam z łazienki zaryczana, powiedziałam mężowi że ja nigdzie nie mogę dzisiaj iść (na urodziny córki), ten przestraszony, nie wie co się dzieje, mówię mu że piersi przestały mnie boleć....Powiedział abym nic już w necie nie czytała i się uspokoiła, że w środę usg i że będzie dobrze....a sam za 5 minut przychodzi i pokazuje mi jakieś teksty na forum, że to nic złego, że tak bywa....
 
patrzcie a to moja trzecia ciąża, powinnam wiedzieć już wszystko ;) a zachowuje się jak jakaś małolata w ciąży...
tak jak spać nie chce nam sie cały dzień tylko przychodzi to falami, tak samo jest z cyckami, spanikowałam....yhhh
 
patrzcie a to moja trzecia ciąża, powinnam wiedzieć już wszystko ;) a zachowuje się jak jakaś małolata w ciąży...
tak jak spać nie chce nam sie cały dzień tylko przychodzi to falami, tak samo jest z cyckami, spanikowałam....yhhh
;-) coz.. Tylko spokoj nas uratuje ;-) a ja tez mam we srode usg wiec obie sie tam dzielnie stawimy :-) swietuj z corcia urodzinowa impreze!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
będziemy świętować, idziemy na pizze :)
ja w środę mam n 8 rano :) specjalnie umówiłam na rano aby nie czekać pół dnia ;)
Na którą masz Ty?
 
reklama
Do góry