reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kurcze ale tu cisza. Przed otworzeniem tego super zamkniętego wątku forum był tu taki tłok, że nie można było nadążyć. A teraz cisza.
Nie powiem, łatwiej jest nadrobić zaległości ale bez przesady ... :)
A jak to jest z tym zamkniętym wątkiem? Bo chyba coś przegapiłam:p Znaczy wiem, że powstał ale teraz go nie ma, tak? Czy jak?
 
reklama
Jak rejestrowałam się na szkołę rodzenia to powiedzieli mi, że po porodzie położna od nich mnie odwiedzi. Czy to znaczy, że w ten sposób "wybrałam" położną? Czy to coś innego?
 
Jak rejestrowałam się na szkołę rodzenia to powiedzieli mi, że po porodzie położna od nich mnie odwiedzi. Czy to znaczy, że w ten sposób "wybrałam" położną? Czy to coś innego?
Nie wiem. U mnie to jest tak, że przychodzi położna z przychodni do której należę. Chyba, że wybiorę inną, bądź nie będę miała życzenia żeby przychodziła to muszę zgłosić wczesniej

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak byłam na ostatniej wizycie w 15 tyg, kazali mi wybrać położną, chociaż nie wyybierałam tak naprawdę, tylko sami mi wpisali jakąś, co po moim terenie odwiedza.
 
Też o tym myślałam ale chyba wystarczy mi, że czuję ruchy.
Jak ja Ci zazdroszczę, że czujesz ruchy!!! Ja to wczoraj złapałam mega doła, bo nie czuję ruchów, wizytę miałam 10 listopada, więc zaczęłam się stresować czy wszystko z Maleństwem ok. Brzuszek jakby w ogóle nie rósł, a na początku rósł jak szalony, waga stanęła w miejscu i aż się popłakałam. Mam nadzieję, że Moja Kruszynka niedługo zacznie mnie kopać z każdej strony i nie będe musiała się stresować :D
 
Blondie spokojnie, zaraz na pewno poczujesz :) Mój brzuch też rósł na początku a teraz mam wrażenie, że nie rośnie.
 
reklama
Do góry