reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja chodzę na NFZ i co wizyta widzę maleństwo. Na początku co 2 tyg.że względu na problemy a teraz co 4 tyg.
zapewne zależy wszystko od ginekologa. Ten, do którego ja chodzę robi wszystko tak jak ma zapisane, jak ma zapisane, że do 16 tygodnia cytologia, to w ostatniej chwili pobiera cytologię, jak jest zapisane, że na NFZ 4 USG, to 4 USG. Jak badania na alloprzeciwciała w II trymestrze, to skierowanie w II. Dlatego rozważam zmianę, bo wizyty bez USG nic mi nie dają, patrzy tylko na wyniki krwi, moczu i tyle
 
zapewne zależy wszystko od ginekologa. Ten, do którego ja chodzę robi wszystko tak jak ma zapisane, jak ma zapisane, że do 16 tygodnia cytologia, to w ostatniej chwili pobiera cytologię, jak jest zapisane, że na NFZ 4 USG, to 4 USG. Jak badania na alloprzeciwciała w II trymestrze, to skierowanie w II. Dlatego rozważam zmianę, bo wizyty bez USG nic mi nie dają, patrzy tylko na wyniki krwi, moczu i tyle
To faktycznie czas zmienić. Zwłaszcza że między każdą wizytą człowiek się zastanawia czy serduszko bije u maleństwa, czy rośnie jak trzeba itd.
powiem Tobie że mimo tego że zawsze mam usg dzidziuś tak się umiejscowi w macicy nisko że ciężko co kolwiek dojrzeć. Ostatnio dla mnie wyraźne były tylko stopki. A usg miałam na dwa sposoby...
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było. Rozwaliłam tel i czekam na naprawę a przez kompa nie zawsze mogę wejść. Nie dam rady Was nadrobić. Zazdroszczę tego śniegu , bo ja go raczej w tym roku nie zobaczę. A tak bardzo chiałabym trochę na świeta :) . Ja zrobiłam już obiad dziś curry i niedługo do pracy. Miłego dnia :)
 
Już po śniegu, u mnie dzisiaj odwilż

Blondie zmień lekarza. Ja chodzę na nfz i za każdym razem mam usg. Dla twojego widać, że wazniejsze papiery niz ty i dziecko

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
Ja mam swoją ulubioną Panią ginekolog niestety miała wypadek samochodowy i od 3 miesięcy nie przyjmuje w przychodni więc dlatego chodzę prywatnie niestety do faceta ale dobre to że pracuje w szpitalu,wizyty mam na godzinę więc nie muszę czekać na swoją kolej i usg mam na każdej wizycie czyli co 3 tyg ;)
 
reklama
Do góry