reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mania, o położną na czas ciąży pytaj się w przychodni, w której masz gina na nfz. W Opolu jest jedno takie miejsce. Mam więc prościej. Opieka poloznej nie koliduje z korzystaniem z bezpłatnych zajęć szkoły rodzenia
 
reklama
Oo, to fajnie :-) Rodzisz w Oleśnie? Pamiętam, że jedna para dojezdzala z Olesna na szkołę rodzenia. Pewnie przez te 5 lat takie miejsce powstało również w Twoim mieście. :)
 
Ja mieszkam 30km od Olesna ale lekarza mam stamtąd i pierwsze dziecko tez tam rodzilam. Warunki moze nie sa tam nowoczene (aczkolwiek po nowym roku mial byc remont na porodowce) ale najwazniejsze ze opieka jest dobra i sale najwyzej 2 osobowe. Do Opola przewoza wczesniaczki z Olesna.
 
Nie lubię tego detektora - nie mogę nic znaleźć.

Edit:
Znalazłam. Skoncentrowałam się i znalazłam, fajnie słychać ale dla niewprawionej osoby początki są trudne.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ale tu cisza. Przed otworzeniem tego super zamkniętego wątku forum był tu taki tłok, że nie można było nadążyć. A teraz cisza.
Nie powiem, łatwiej jest nadrobić zaległości ale bez przesady ... :)
 
reklama
Majówka chyba wszystkie są surowe. Ja tam jem śledzie od czasu do czasu i w oleju i sama robię te z solanki.

Zylcia spokojnie. Może bedzie lepiej jak ktoś będzie wyszukiwal? Ja też nie umiałam nigdy znaleźć

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry