reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mi bardzo smakuje i często robie na imprezy pierś z kurczaka krojenia w kostkę i podsmazona, uduszona potem z porem. I daje jeden płat ciasta francuskiego, farsz, drugi płat na to. Smaruje roztrzepanym jajkiem i do piekarnika a do tego albo barszczyk albo sos tzatziki ;)mniami, dobrze że niedługo sylwester to zrobię ;)
 
reklama
Sałatkę cebulowa to trochę roboty ale powiem Wam warto :)

Przepis na całkiem konkretna porcje

1 kg cebuli
4 jaja na twardo
Pęczek rzodkiewki
Puszka groszku
5-6 ogórków kiszonych
Majonez

Cebula w kostkę i i wrzucamy ja na osolony wrzątek na 4 minuty
Rzodkiewka, jaja i ogórki kiszone tez w kosteczkę ogórek najlepiej obrać ze skorki. Wszystko mieszkamy razem z cebula groszkiem i warzywami w kostkę dodajemy majonez i doprawiamy sola i pierzem :)

Pyszka :))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciliśmy z kina - takiego chłamu za przeproszeniem dawno nie widziałam :). Ogólnie film raczej śmieszny, ale w taki żenujący sposób. Chociaz miło było wyjsć, wypiliśmy kawkę, pochodziliśmy po galerii. Całe szczęście, ze jeszcze jutro wolne, to poleniuchujemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O raju, niedobrze mi. :(
Światełko w tunelu. Pan i Władca wraca powoli na włości (póki co, siedział u swoich rodziców, miał operowany kręgosłup). Będzie w poniedziałek. Ostatecznie wraca w środę. Dla moich kotów zawitała nadzieja. Czysciciel kuwet w końcu się pojawi! :D Najzabawniejsze, że władca mego serca musi pokopytkować na dyliżans odjezdzajacy o 5.00 , ponieważ ja chcę ok. 7.00 wybyć na wampiriadę - muszę mieć pobraną krew na p/ciala czerwonokrwinkowe (coś w stylu odczynu Coombsa), a nie mam zamiaru być 150 w kolejce. Co najgorsze, muszę mieć wynik na wtorek (w środę rano amnio), więc przyjdzie mi do rozmów ciężkiego kalibru. Muszę wiedzieć, czy to się uda, bo jak nie, zrobię prywatnie u siebie. Mimo wszystko jestem przywiazana do pieniędzy i wolałabym już tą stowkę mieć przy sobie. Mieliśmy awarię auta (sprzęgło i dźwignia zmiany biegów się posypały) i 3500'zl poszło... Smutne, kuźwa.
Tak więc, mój pysiaczek wraca i się jeszcze , naiwniak, cieszy. Chyba zapomniał jakiego typu ma żonę... ;) :p
 
jak do kina polecam film "Księgowy". Byłam wczoraj z M., na prawdę dobry.
"Zwierzaki domowe" też mnie rozczarowały, muszę iść na Trolle:)

U mnie zawsze teściowa robi pyszne pieczarki panierowane, schodzą zawsze. Bardzo dobra też jest sałatka Gyros, nie wiem czy znasz (ona raczej dość popularna)

Ta sałatka cebulowa brzmi nie źle :)

Zdechła- fajnie, że mąż już wraca :)
Wampiriada- hahah uśmiałam się.
 
reklama
Do góry