reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej. U mnie dzień lenia dzisiaj :D
Pospałyśmy z córką do 9:30 a F odsypia nockę.
Śniadanie zjedzone, kawa wypita, czas na prasówkę :)
Po południu idziemy na spacer i do znajomych :)

Miłego dnia Majóweczki :*
 
reklama
U nas juz rosolek zjedzony, jak Corcia sie wyspi to drugie danie i ruszamy na spacerek, sloneczko wychodzi. Trzeba sie troche poruszać
 
w Jankach to kawał drogi...można online zamówić i chyba tak zrobię.

My już po spacerze. W Wawie zimno, wieje, szaro i byle jak.

A datę liczę z OM, moje lekarka też. Zresztą na ostatnim usg było identycznie jak z z OM, 6 maja :)
 
w Warszawie już chyba nigdzie nie ma działy H&M mama, byłam w kilku i lipa. Ja kurtkę kupię w grudniu (po wypłacie :)) i chyba w zarze kids- rozmiar na 14 lat jest idealny dla mnie ;) a cena połowę mniejsza niż w kobiecym dziale. Mam parkę z zara kids za 120 zł ;) jest dobra nawet teraz i sporo miejsca na brzuch jeszcze, no ale ona na mróz raczej słaba, na lekką zimę owszem. Marzy mi się puchowy płaszcz. Czarny albo granatowy.

Od wczoraj mocniej czuje ruchy dziecka. Jak siedziałam w kinie to się ruszało :) (może po coca coli- pozwoliłam sobie na małą ;)) Cola mi smakuje jak nigdy :p
H&M mama jest w centrum handlowe reduta.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)
za oknem delikatnie biało :)
senny dzień trzeba się troszkę rozruszać :)
spacer obowiązkowo :)
zapytam jeżeli na usg genetycznym wyszło że dziecko starsze o tydzień to już od tego liczyć tygodnie ciąży?
Mnie jedna ginka wpisała datę porodu z usg. Ginekolog na nfz wpisał datę z OM. Przynajmniej w moim przypadku marne szanse dotrzymania do terminu z OM. Chłopaków urodziłam w 38 i 36 tc.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
w Jankach to kawał drogi...można online zamówić i chyba tak zrobię.

My już po spacerze. W Wawie zimno, wieje, szaro i byle jak.

A datę liczę z OM, moje lekarka też. Zresztą na ostatnim usg było identycznie jak z z OM, 6 maja :)
Ja chyba kupię kurtkę w Pepco. Mam 3 kurtki: w 2 się już nie mieszcze a 3 jest za duża i brzydko wyglądam.
W H&M były przeważnie parki.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś byłam w chinskim centrum handlowym i kupiłam 2 tuniko-sukienki. Nie wiem jakim cudem , włoskie. Pewnie jakość adekwatna do ceny, ale nie przeszkadza mi to. Mnie się podobają. h&m mam daleko (jak na standardy Opola). W innych sklepach nic specjalnego, a tu zaskoczenie. Kurtki mi się nie podobały. Żadnej nie kupiłam, a w swojej zimowce coraz mniej miejsca. Na necie też szału nie ma.
M.mnie irytuje. Jak on w ogóle śmie ze mną się nie zgadzać?? Ma potakiwać i płacić. :realmad: Zartuje. Ma tylko potakiwać. On strasznie bagatelizuje zabieg. Mnie to wkurza. To nie jest zwykła sytuacja, i może być różnie. Co ten człowiek ma w głowie? :errr::errr:
 
reklama
Do góry