reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wg mnie to te wyniki są dobre. Ft4 też nie jest złe. A badałaś w tym samym labie?

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Punkt pobrań inny, ale wysyłają do tego samego laboratorium do Katowic. Ja nic o tarczycy nie wiem. Dlatego zastanawia mnie teraz czy może tak szybko tsh spaść, czy to poprostu błąd w wyniku którymś

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mala urodziła sie 49 cm w 39 tyg, wszystko bylo za duże

Co do wyprawki to ja chyba w styczniu zaczne cos kupować. Zobaczymy jeszcze jaka bedzie pleć
 
Ja mam chora tarczyce od kilku dobrych lat.
I zeby tak zbić tsh to musiałaby mi endokrynolog wiekszyc duzo dawkę.
Dla przykładu robiłam badania 5 tyg temu miałam tsh ok 2,7 zwiekszyła mi dawkę i teraz mam 2,3 po 5 tygodniach brania większej dawki leku.
Ale ekspertem nie jestem łykam co mi karzą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam chora tarczyce od kilku dobrych lat.
I zeby tak zbić tsh to musiałaby mi endokrynolog wiekszyc duzo dawkę.
Dla przykładu robiłam badania 5 tyg temu miałam tsh ok 2,7 zwiekszyła mi dawkę i teraz mam 2,3 po 5 tygodniach brania większej dawki leku.
Ale ekspertem nie jestem łykam co mi karzą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to teraz pasowało by powtórzyć badanie w innym laboratorium. Ja już mam zamęt w głowie. Idę dzisiaj do gina i niech on myśli

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja na pewno większość kupie na 62+ kilka rzeczy 56, warto miec mniejsze, najwyżej sie nie przyda a dokupic zawsze mozna...

 
Emolium nie jest dobre dla zdrowego dziecka. To praktycznie sama parafina. Nic fajnego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
nie wiedziałam, tak zachwalają lekarze...;/
a olej kokosowy? ja często się w nim kąpie, skóra taka fajna, nawilżona. Już nie pamiętam, jak dziecko ma włosy to czym się myło? A o dodawaniu mleka do kąpieli nie słyszałam, jakie to oszczędne :)
 
No to teraz pasowało by powtórzyć badanie w innym laboratorium. Ja już mam zamęt w głowie. Idę dzisiaj do gina i niech on myśli

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Myślę że wyjdą Ci takie same tzn 2. Choć czasem jest tak ze laboratorium może mieć korsem jakości odczynniki i są różnice. Ja tez myślałam że coś tu nie gra po tygoniu spadło o 1. W każdym razie tsh się zmienia w trakcie ciąży. Pewnie lekarz gin. Wyślę Cię do endo. żeby zdecydował co i jak i każe Ci kontrolować tsh. Wyniki wydają się być ok ale o tym lekarz zdecyduje. Nie masz się czym martwić :-)
 
reklama
Czy Wy dziwaczny tez macie realistyczne sny. Wczoraj nawet zaczęłam gadać przez sen. To było straszne tak jakby ktoś mnie wolał po imieniu a jak już się odwróciłam I powiedziałam co to już nic nie słyszałam. Potem jeszcze słyszałam jak się drzwi od szafy na korytarzu zamykają.
 
Do góry