reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja poczekam z zakupami do 12.12 bo wtedy mam polowkowe.
Mam juz wiekszosc rzeczy upatrzonych (wozek,lozeczko etc,kocyki,rozek)powolutku przy okazji swiat na pewno bede kupować.Narazie w sklepach na zywo nawet nie ogladam bo bym pewnie kupiła.Maz troche przeciwny aby juz kupować.
Dostalam od meza[emoji173] nowy telefon wymarzony[emoji173] ale jak pomysle ze mam wszystkie aplikacje,hasla,ustawienia na nowo wprowadzac to mi sie juz odechcialo:)Lezy i patrze na niego a maz mysli ze mi sie nie podoba:)
Jakbym sie nie odzywala z pare dni tzn.ze nie pamietam hasla do forum[emoji4]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jagi ja mam połówkowe 13.12 :)) a Ty w moje imieniny :) :)
U mnie przy Martynce ubranka 56 się nie przydały, mała urodziła się mając 60 cm ;) i 3900 ;)
 
Ja poczekam z zakupami do 12.12 bo wtedy mam polowkowe.
Mam juz wiekszosc rzeczy upatrzonych (wozek,lozeczko etc,kocyki,rozek)powolutku przy okazji swiat na pewno bede kupować.Narazie w sklepach na zywo nawet nie ogladam bo bym pewnie kupiła.Maz troche przeciwny aby juz kupować.
Dostalam od meza[emoji173] nowy telefon wymarzony[emoji173] ale jak pomysle ze mam wszystkie aplikacje,hasla,ustawienia na nowo wprowadzac to mi sie juz odechcialo:)Lezy i patrze na niego a maz mysli ze mi sie nie podoba:)
Jakbym sie nie odzywala z pare dni tzn.ze nie pamietam hasla do forum[emoji4]


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja spisywałam jak Tymek był mały to co mnie wkurzało i co okazało się bublami w naszej wyprawce. Mam nadzieje ze teraz beda mądrzejsza i nie bedzie rozczarowań


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My wózek i fotelik już mamy, łóżeczko kupuje zwykłe w ikei i do tego kosz Mojżesza, kocyki, rożki itd będę kupowała już na wiosnę, bo będą wiosenne kolekcje ;) teraz są zimowe, grube.
 
Jagi ja mam połówkowe 13.12 :)) a Ty w moje imieniny :) :)
U mnie przy Martynce ubranka 56 się nie przydały, mała urodziła się mając 60 cm ;) i 3900 ;)
O to super[emoji11]9.12 moja Jagódka konczy 10 lat bedzie impreza[emoji4]Ja 4.12 imieniny wraz z tesciowa [emoji58]i bratową[emoji4]
Moja sie ur 52 cm wiec u mnie sie 56 sprawdzily.
Duza ta twoja mala sie urodziła[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry