reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A co do udanych wizyt u mnie tragedia byłam na usg na kasę chorych i chyba ostatni raz. leżałam na łóżku lekarz jeździł mi bo brzuchu głowica nic nie mówił kręcił głową. przestraszyłam się że coś nie tak i pytam Panie doktorze czy wszystko w porządku a on nic. leżę łzy mi lecą nie wiem o co chodzi.... na koniec powiedział że moje dziecko jest strasznie niegrzeczne ale wszystko w normie. wyszłam z gabinetu zszedł ze mnie stres i jeszcze bardziej zaczęłam ryczec. cos strasznego!

Jakiś skończony idiota... Jak czasami piszecie takie okropne rzeczy o lekarzach, z którymi macie do czynienia, to stwierdzam, że naprawdę uwielbiam swojego lekarza, bo bez wątpienia można powiedzieć o nim jedno - wysoka kultura osobista. Czego niektórym absolutnie brak... :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt chyba nadal dziewczynki górą:)

Ja miałam mieć dzisiaj wizytę zachodzę punk 17 a tam na drzwiach że z powodu choroby do 20 nie przyjmuje;/A w sprawach pilnych kontaktować się z dr tym i tym. Za telefon i dzwonię do niej no rzeczywiście babka ledwo żywa ale powiedziała że będzie i 16 i 18 w gabinecie i że ja mogę przyjść za tydzień na 19.20. Może i lepiej bo Dominice obiecałam że pójdzie tylko za miesiąc umówię się na 19 bo o 17 w środy ma gimnastykę artystyczną więc bardzo się ucieszyła.
 
Melduje sie ze szpitala. znowu plamilam, znowu szybko przeszło, z malym wszystko niby ok. lekarze obstawiaja hormony, dostałam luteine i zostaje na obserwacji.
 
Współczuję Wam bóli głowy, wiem jak to potrafi wymeczyc i odebrać sily[emoji53]
Ja dziś skończyłam 12 tydzień i właśnie musiałam poprzytulac się z muszla. Ale widzę że Wam też się to jeszcze zdarza. To straszne czekałam na ten 12-13 tydzień z nadzieją ze będzie lepiej, a jest gorzej[emoji46] w każdym razie jeszcze kilka tygodni chyba dłużej niż do połowy ciąży to nie potrwa???

zi13s65gv88cj2nn.png
 
Ja nie będę pisała raczej na dwóch wątkach z braku czasu. Skoro chcesz być na zamkniętym to wyślij nick do dadzi i bedziesz pisać jak bedziesz wolnoejsza. Przynajmniej takie jest moje zdanie
Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak znam życie to ten otwarty zupełnie ucichnie. Ale myślę, że trzeba będzie od czasu do czasu tam zaglądać i dodawać nowe dziewczyny albo takie, które przespaly przeprowadzkę.
Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

No i właśnie dlatego uważam ze wątki zamknięte są nietrafionym pomysłem. Zupełnie zabija to ideę forum, gdzie każdy może trafić i w dowolnym momencie dołączyć. A jak się doda każdego chętnego do wątku zamkniętego to niczym nie różni się wtedy zamknięty od ogólnego.
A ogólny umrze szybciej niż się rozkręcił.

Dziewczyny, przecież tu jesteście anonimowe. Inni widzą tylko to, co umieścicie w swoim profilu. Są wiadomości prywatne, jeśli chcecie się umówić gdzieś czy przekazać sobie bardziej prywatne treści. Nie rozumiem po co zamknięty.
 
Uch, wstałam. :(
Jadę dziś do pracy załatwić kilka spraw. Muszę wyglądać dobrze, żeby nie było komentarzy, a czuję się jak przejechany przez walec wieloryb :( No to zadam szyku, nie ma co :( W pierwszej ciąży bywałam tam dość często. Teraz ani razu. Uch... Źle się czuję :(
 
Melduje sie ze szpitala. znowu plamilam, znowu szybko przeszło, z malym wszystko niby ok. lekarze obstawiaja hormony, dostałam luteine i zostaje na obserwacji.

Ciesze sie ze jest dobrze :)
Niech dokladnie sprawdza, bedziesz spokojniejsza:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uch, wstałam. :(
Jadę dziś do pracy załatwić kilka spraw. Muszę wyglądać dobrze, żeby nie było komentarzy, a czuję się jak przejechany przez walec wieloryb :( No to zadam szyku, nie ma co :( W pierwszej ciąży bywałam tam dość często. Teraz ani razu. Uch... Źle się czuję :(

Kazda ciaża inna a teraz u Ciebie w brzuszku podwojne szczescie. Nie przejmuj sie zdaniem innych!
Najwazniejsza jestes Ty i Twoje dzieci :)
A tak wogole z taka nowa fryzura bedziesz wygladac extra :)
 
reklama
Kiepska noc mimo tego ze chcialo mi sie bardzo spac. Uczucie pelnego pecherza nie daje spac i tak kilka razy w nocy.
Oczy mam tak czerwone jakbym nie spala tydzien i pryszcz na pryszczu :)
I dzis genetyczne i sen na jawie ze cos jest nie tak. Ale to na szczescie tylko sen !!
 
Do góry