reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jezuuu kiedy to minie. Czuję się jak nieszczęście. Ciągle wymiotuje , jest mi niedobrze, słabo, nie mam na nic siły. Dziś skończyłem 12 tydzień, będzie coś lepiej? Bo niedługo się wykoncze

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezuuu kiedy to minie. Czuję się jak nieszczęście. Ciągle wymiotuje , jest mi niedobrze, słabo, nie mam na nic siły. Dziś skończyłem 12 tydzień, będzie coś lepiej? Bo niedługo się wykoncze

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. Współczuję takiego samopoczucia. Teoretycznie powinno mijać. Ja jestem w 14 tygodniu, ale teraz czuje się gorzej niż wcześniej. Chociaż może to pogoda tak na mnie działa - bóle glowy, zawroty głowy i mdłości. Senność w ogóle mi nie mija. Dla mnie cały dzień może być przespany.
 
Dziewczyny dziekuje za mile slowa :)
Ja dzis rano energia a pozniej spioch hihi tez mam zawroty i bol glowy niestety.
Ale czego sie nie robi dla kochanego dzidziusia :)
 
Ja jestem w 14tc, mdlosci są, ale czasami. Wreszcie mam apetyt, jestem mega szczesliwa, ze moge normalnie jesc. Wlasnie wcinam precla z Lidla z masełkiem [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła do mnie poduszka ciążowa. [emoji4]

Niestety mojego priorytetu z koszulką nadal brak. Na poczcie też go nie ma. Wychodzi na to, że listonosz go sobie nosi od 2 dni... Buu..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie. :)
z dzidzią wszystko dobrze :) ręce za głowie sobie położył i podskakiwał jak lekarz próbował go zmierzyć, Go bo prosiłam żeby zerknoł i nie podlega wątpliwości ze to mały mężczyzna. :)
lekarz pokazał mi ujecie jak młody rozłożył nogi i zwisa mi dzyndzelek i mówi to nie 3 noga proszę mi wierzyć :) ale zgapiłam się i zapomniałam mu powiedzieć żeby zrobił zdjecie tego ujecia
pytałam o bóle głowy bo też mnie męcza i mówie ze apap nie zawsze pomaga to powiedział ze najlepiej zebym poszła do neurologa.
Gratuluję chlopca[emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry