reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry :) Paula nie densrwuj się, tak jak mowi ZdechłaKura, sny to przeciwienstwa. Bedzie, więc wszystko dobrze.
ZdechlaKura - na pewno wyglądasz zabójczo w nowych wloskach, to powalisz ich samą fryzurą :D z resztą chyba zdają sobie sprawę, że w ciąży ciężko być Miss Świata :)
 
Hej piękne :)

A ja dzisiaj wreszcie sie wyspałam :) na siku obudziłam sie juz o 1 wiec spokojne potem zasnęłam bo ostatnimi nocami wstawałam na siku o 5 i potem juz nie dałam rady zasnąć :)
Tak wiec mam nadzieje ze dzisiaj to bedzie cudowny dzień ;)
Mam dzisiaj gości wieczorem wiec musze ogarnąć sałatkę i jakas przekąskę :) ale to dobrze zawsze czas w domu szybciej mi zleci :)
Cudownego dnia Wam zycze ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, trzymajcie kciuki za mój dzień, będę probowala obejść się bez tabletki przeciw wymioty. Jutro zaczynam 16 tydzień więc kiedyś musi być dobrze..... najgorsze jest to że już mnie mdli.......

Miłego dnia dla wszystkich :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj spalam bez pobudki na siku do 6. Sama jestem w szoku. Zbieram sie na badania. Pakiet tarczycowy tym razem. Ostatnio wyszla mi nadczynnosc. Endokrynolog kazal tylko sprawdzac czy wyniki sie poprawiaja. Niby w ciazy to normalne i samo przechodzi. Bo przed ciaza mialam dobre wyniki.
Ja swoje malenstwo bede podgladac w poniedzialek na wizycie. Juz nie moge sie doczekac. Moze poznam plec :))

Oczywiscie juz dzisiaj muszle zaliczylam. Dalej mdlosci glownie rano. A koncze 15 tc jutro :((

Milego dnia.
 
Dziewczyny wspołczuje Wam mdłości mnie tylko czasami mdli ale jeszcze nigdy nie zaliczylam muszli :)
Oby juz ten okres u Was sie zakończył :)
Pani przez telefon jak sie umawialam na genetyczne kazała mieć pełny pecherz ? To potrzebne do usg?
 
Mnie lekarz wysłał do kibla, choć wcale nie chciało mi się siku, i powiedział że pełen pęcherz wręcz przeszkadza. Ale jak ci tak powiedzieli, to może ten ten lekarz ma inny pogląd.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry