reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Apropo przepisow.
Mam w lodowce sporej wielkosci brokula i musze cos z nim zrobic zeby znow nie wyrzucac. Podrzuccie mi jakis pomysl [emoji3]

Zupa krem brokułowa.
Ja wczoraj dodałam trochę rosołu, do tego ugotowany brokuł, łyżka śmietany, ząbek czosnku zblendowałam i rozlałam do miseczek posypując serem

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio ugotowalam na parze, zrobiłam sobie sos czosnkowy z jogurtu greckiego i majonezu, polałam tym ugotowane brokuły, posypałam je prazonym slonecznikiem i tartym serem żółtym. No dla mnie byly pyszne, bo w ogole nie było czuć braku soli:D
Znam podobny przepis na sałatkę tylko też z kurczakiem.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo przepisow.
Mam w lodowce sporej wielkosci brokula i musze cos z nim zrobic zeby znow nie wyrzucac. Podrzuccie mi jakis pomysl [emoji3]

Polecam prostą sałatkę jeśli lubisz takowe[emoji6] brokuł ugotowac (5min) podzielic nacrizyczki, dodac jajka na twardo pokrojone w ćwiartki i podsmażone kawałki kurczaka. Można dodać kukurydzę. Zalewasz to sosem czosnkowym i posypujesz prazonym słonecznikiem. Palce lizac[emoji5]

Teraz zauważyłam że już podobne pomysły były [emoji5]
 
U mnie zus i tez mam na czas raczej.

Ja jadłam u bratowej bez kurczaaka i odtworzyłam w domu :)
Mysle ze u mnie sie to unormuje juz przy kolejnym L4.
Nie wiem czy wy wysylacie prosto do zusu czy do zakladu pracy.Ja do zakladu pracy.Kadrowa uzupelnia o druki jakies i do zusu.Moze dlatego to tyle trwa.
Fajnie jak zaklad pracy placi bo wtedy zus mu zwraca..


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle ze u mnie sie to unormuje juz przy kolejnym L4.
Nie wiem czy wy wysylacie prosto do zusu czy do zakladu pracy.Ja do zakladu pracy.Kadrowa uzupelnia o druki jakies i do zusu.Moze dlatego to tyle trwa.
Fajnie jak zaklad pracy placi bo wtedy zus mu zwraca..


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja daje do pracodawcy i on w sumie w miarę szybko wysyła to co trzeba do zusu, bo ostatnio mowil, ze na drugi dzien wyśle.
 
reklama
Do góry