reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Koniec 13 tc jak lekarz sam stwierdził, że w ostatnim momencie przyszłam. Chociaż ja mam cykle nieregularne e i ostatnia miesiączka była 1/08 to owulacja była gdzieś 21/08 z moich obserwacji
 
reklama
Ja już po usg. Opis będę mieć dopiero w poniedziałek. Lekarz powiedział, ze wszystko wygląda dobrze, przezierność ok, kość nosowa też, płat jakiś tam jest. Płci nie podał ale zmaetwil się tym, że dzidzia bardzo mała bo ma niecałe 5cm :(
Moja córcia też była mała. Usg robił mi ówczesny ordynator szpitala i nawet powiedział, ze wątpi żeby dziecko urodziło się zdrowe. Do następnego usg non stop ryczałam. Później ten palant badał mnie jeszcze w 7 m-cu a że brzucha jeszcze wcale nie miałam to stwierdził, że dziecko zdeformowane się urodzi. Mloda urodziła sie 3200 i tylko przez to że chuda byłam miała zależałą stopę więc trochę na rehabilitacje chodziliśmy. Teraz ma 13 lat i 170 cm wzrostu. Także nie martw się narazie

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny jestescie niezastąpione [emoji39] dziękuję za wszystkie przepisy, wszystkie zapisuje. Niestety mam tylko jeden brokuł, jeszcze sie nie zdecydowalam co z nim zrobie ale wykorzystam na pewno wasze pomysly

 
Moja córcia też była mała. Usg robił mi ówczesny ordynator szpitala i nawet powiedział, ze wątpi żeby dziecko urodziło się zdrowe. Do następnego usg non stop ryczałam. Później ten palant badał mnie jeszcze w 7 m-cu a że brzucha jeszcze wcale nie miałam to stwierdził, że dziecko zdeformowane się urodzi. Mloda urodziła sie 3200 i tylko przez to że chuda byłam miała zależałą stopę więc trochę na rehabilitacje chodziliśmy. Teraz ma 13 lat i 170 cm wzrostu. Także nie martw się narazie

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Co za cymbał. Ja powiedziałam mu o moich cyklach itp i wtedy już nie wnikal
 
Koniec 13 tc jak lekarz sam stwierdził, że w ostatnim momencie przyszłam. Chociaż ja mam cykle nieregularne e i ostatnia miesiączka była 1/08 to owulacja była gdzieś 21/08 z moich obserwacji
Nic się nie przejmuj . Jeśli masz takie długie cykle , że owu dopiero w 21dc to dzidzia ma prawo być mniejsza bo jest młodsza . Oni liczą datę z daty om a każda z nas ma inne cykle . Dzieci też rosną w swoim tempie . Najważniejsze , że wszystko jest w porządku . Dlaczego musisz czekać na opis wizyty ? Pytam , bo ja nie mieszkam w Pl i też nie dostałam opisu , muszę czekać na list do domu :(. Mnie cała ciążę straszyli , że dziecko będzie małe ale że wszystko jest ok. Przenosilam 10 dni i chłop prawie 3600 :)
 
Dziewczyny czy Wam tez pojawia sie blad na forum jakis skrypt zajmuje mi cala strone i nie moge nic przeczytac. teraz pisze z kom i tu jest ok a na komputerze jakis blad i nie wiem czy to tylko u mnie czy u wszystkich
 
reklama
Mi jak dotąd nic. Ale odkąd uzywam aplikacji ciągle wiesza mi sie telefon, mam go juz rok i nigdy sie to nie działo a teraz non stop [emoji52]

 
Do góry