reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
kude, zadzwonie do nich po świętach. Też czuje, że sobie poczekam....:( to mnie bradzo dołuje. Wiem, że Łukasz ma kasę ale kurde mamy dużo wydatków...będzie krucho :(
U mnie to samo.Wiem ze moge liczyc na meza ale to nie o to chodzi.Sam fakt:(
Mam tyle ur.poczawszy od listopada ze szok.Do tego duzo place za zastrzyki i tak bedzie do konca lekarz powiedział.
Pijakom zasilki wyplacaja regularnie a kobieta wciazy czeka na zalegla wyplate a oni to maja w dupie.Kobiety wciazy pod szczegolna ochrona:(Zalosne!
Chory kraj i tyle.
W pn zadzwonie ale na dobre wiesi nie licze.
Ciekawa jestem czy tak przrz cale L4 bede dostawac kase...Pewnie tak.

Hej :-)
Kiedy dokładnie genetyczne?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
co do wagi to u mnie 3 kg na minusie. nie wymiotuje tylko po prostu nie mam apetytu.
w pierwszej ciąży miałam podobnie do 6m schudłam 5 kg a potem do 9 mc przytyłam te 5kg ale i tak wyszło na zero. Lekarz mówił ze ja to jestem wyjątkowa z ta waga żeby ani kg więcej nie mieć niż przed ciąża.
jak wróciłam po porodzie ze szpitala to miałam minus 7 a potem przez kp schudłam w sumie 12 kg.
teraz zapowiada się podobnie, :)
 
Jagi z ZUsem niestety tak bywa, Najdużej się czeka na pierwsza wypłatę bo wtedy raz ze się ociagaja a dwa ze wszytsko sprawdzają, potem idzie łatwiej.
Ja jak byłam w marcu 2 dni w szpitalu to kase dostałam w połowie Maja, i oni nie widzieli w tym nic dziwnego,
teraz czekam na L4 z początku września bo zanim potwierdziłam ze jestem w ciązy to się rozchorowałam i poszłam do rodzinnego po L4 i jeszcze mi się wypłacili za to i za Ginekologa także oni wiecznie maja czas.
a mnie też zawsze długo sprawdzają bo prowadzę z mężem firmę i mam opłacane najwyższe składki i oni musza mi sporą kwotę przelać a to przecież ich boli.
 
Apropo przepisow.
Mam w lodowce sporej wielkosci brokula i musze cos z nim zrobic zeby znow nie wyrzucac. Podrzuccie mi jakis pomysl [emoji3]

 
ZdechlaKura, Klaudyna gratuluję udanych wizyt. No i trzymam kciuki za Twoją amnio ZK.
Jeśli chodzi o wage to też mam 3kg na plusie i czuje się opuchnieeta. Teraz zdecydowanie mniej jem, w sumie moglabym ze dwa razy dziennie zjesc. No, ale zazdroszczę tym, które nie przybieraja, bądź tracą na wadze! :)

Ja pieniądze z ZUSu mam na czas. Nie czekałam dlugo.
 
Apropo przepisow.
Mam w lodowce sporej wielkosci brokula i musze cos z nim zrobic zeby znow nie wyrzucac. Podrzuccie mi jakis pomysl [emoji3]


Ja ostatnio ugotowalam na parze, zrobiłam sobie sos czosnkowy z jogurtu greckiego i majonezu, polałam tym ugotowane brokuły, posypałam je prazonym slonecznikiem i tartym serem żółtym. No dla mnie byly pyszne, bo w ogole nie było czuć braku soli:D
 
Pauli-na ja z brokułem lubię potrawkę . Makaron+ pierś z kurczaka w kostkę (może być łosoś ) brokuł i grzyby (ja lubię z kurkami ale cieżko je dostać to pieczarki) w sosie śmietanowym , pycha :) szybko się robi :)
 
reklama
U mnie to samo.Wiem ze moge liczyc na meza ale to nie o to chodzi.Sam fakt:(
Mam tyle ur.poczawszy od listopada ze szok.Do tego duzo place za zastrzyki i tak bedzie do konca lekarz powiedział.
Pijakom zasilki wyplacaja regularnie a kobieta wciazy czeka na zalegla wyplate a oni to maja w dupie.Kobiety wciazy pod szczegolna ochrona:(Zalosne!
Chory kraj i tyle.
W pn zadzwonie ale na dobre wiesi nie licze.
Ciekawa jestem czy tak przrz cale L4 bede dostawac kase...Pewnie tak.




Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co wydaje mi się, że to od pracodawcy zależy. Ja zawsze dostaję wynagrodzenie na czas a od 29 sierpnia jestem na zwolnieniu.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry