reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mysle ze u mnie sie to unormuje juz przy kolejnym L4.
Nie wiem czy wy wysylacie prosto do zusu czy do zakladu pracy.Ja do zakladu pracy.Kadrowa uzupelnia o druki jakies i do zusu.Moze dlatego to tyle trwa.
Fajnie jak zaklad pracy placi bo wtedy zus mu zwraca..


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zanosze bezpośrednio do kadr.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas pracuje ponad 20 osób. To budżetówka.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A u nas w tej spolce szefa wlasnie mniej niz 21 osob i chyba dlatego:(
Bede teraz nawigowac kiedy wplywa moje L4 do zus-u czy czasami ksiegowa go nie przetrzymuje:)
Szef ma kilka spolek i myslalam ze to sie sumuje ale sie okazuje ze kazda jest traktowana indywidulanie.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak samo u mnie. Takie zaświadczenie nie było potrzebne. Wystarczy zwolnienie z kodem B.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
O to fajnie.A ja oprocz L4 z kodem B jeszcze zaswiadczenie o ciazy i terminie planowanego porodu od lekarza z piaczatka etc.Biurokracja.Jakbym ja i lekarz urojona ciaze mialam miec:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po miesiącu płaci zus zawsze. Do miesiąca pracodawca.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez bylam w tym roku 2 x w szpitalu wiec te 33 dni ktore placi pracodawca wykorzystalam w polowie roku:)Pierwsze moje L4 ciazowe juz nalezalo do zusu.
Nie wiem za co my placimy te skladki :-/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe kiedy ja z zusu dostanę kasę. Jestem od 24 września na zwolnieniu.
Byłam dzisiaj u fryzjera. Obciełam włosy, ufarbowałam i źle się czuję. Chyba za dużo się nawachałam i tetaz mi niedobrze

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po usg. Opis będę mieć dopiero w poniedziałek. Lekarz powiedział, ze wszystko wygląda dobrze, przezierność ok, kość nosowa też, płat jakiś tam jest. Płci nie podał ale zmaetwil się tym, że dzidzia bardzo mała bo ma niecałe 5cm :(
 
reklama
Ja już po usg. Opis będę mieć dopiero w poniedziałek. Lekarz powiedział, ze wszystko wygląda dobrze, przezierność ok, kość nosowa też, płat jakiś tam jest. Płci nie podał ale zmaetwil się tym, że dzidzia bardzo mała bo ma niecałe 5cm :(
A jaki masz dzień i tydzień ciąży z OM?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry