reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej, melduję się, że jestem. Byłam wczoraj u swojego gina. Dzwonił do lekarza, który miałby robić w Opolu tą amnio i już wiem, że wystarczy jedno uklucie. Jako, że mi go polecił, ponieważ robi specjalizację z medycyny plodowej (perinatalnej?) , decyduję się na niego. Będzie zatem na miejscu. Jagi, jeszcze raz dziękuję za namiary na dr Cnotę. :) Było mi to potrzebne. :)
Gin zerknal dzieciakom między nogi i póki co typuje dziewczyny. Mają po 8 cm. Ważne, że są równe. Ściskam :)
Nie ma za co[emoji173]Zawsze to jakas alternatywa i czlowiek czuje sie bezpiecznie bo wie ze ma rozne furtki:)
Super ze tylko jedno ukłucie.
Zapytaj co sie lyka pare dni przed:podobobno magnez,nospe.
Wiem ze tez nie wolna rak po zabiegu do gory podnosic etc.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak z wasza waga, ja dzis weszłam rano na wage i doznalam szoku: ponad 3 kilo na plus [emoji50] musze chyba troche przystopowac z jedzeniem bo wcinam jak maly slon...

Ja od soboty na diecie i w sobote sie waże.Ale na jelitowce dwa dni+dieta zero slodyczy+zero pieczonego+5 posilkow co 3h +zero weglowodanow prostych mam nadzieje ze bedzie efekt:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdechała Kura- wizyta uda :) gratuluje i gratuluje dziewczynek ;) 8 cm to ładny wymiar, w którym jesteś tygodniu?

ja przytyłam już 4 kg :p ale już nie mam tak jak na początku ciąży że miałam takie mega napady głodu i musiałam jeść bo było mi nie dobrze. Jest już normalnie.
 
Ja od soboty na diecie i w sobote sie waże.Ale na jelitowce dwa dni+dieta zero slodyczy+zero pieczonego+5 posilkow co 3h +zero weglowodanow prostych mam nadzieje ze bedzie efekt:)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nigdy nie mialam prolemu z waga. Zawsze bylam bardzo szczupla ale nigdy nie jadlam duzo. Ale ostatnio mam apetyt za dwoje...

 
Cześć dziewczyny:) ja przytyłam 2 kg także na razie jest ok. Jednak cały czas muszę się kontrolować z jedzeniem bo mam straszną tendencję do tycia. Za pierwszym razem przytyłam 18 kg i nie chciałabym tego powtórzyć :p
 
Zdechla kura, duze te twoje dzieciaczki, najważniejsze ze rowno rosna [emoji4]
Zdechała Kura- wizyta uda :) gratuluje i gratuluje dziewczynek ;) 8 cm to ładny wymiar, w którym jesteś tygodniu?

ja przytyłam już 4 kg[emoji14]ale już nie mam tak jak na początku ciąży że miałam takie mega napady głodu i musiałam jeść bo było mi nie dobrze. Jest już normalnie.
Ja nie mam napadow głodu, po prostu ciągle mam na coś ochotę [emoji39] wczoraj wieczorem mnie naszlo na suchy chleb z maslem [emoji50] i tak ciagle cos jem... musze sie zaczac ograniczać

 
Jagi, nie znam się na tej Pappie, ale ryzyko przed korektą było np. 1: 880, a potem skok. Pierwsza ciąża, 27 lat, brak chorób poza kilkoma zabiegami i zajście bez problemu. Myślę, że to bardzo zmienia wynik.
Ja póki co mam jakiś 1kg więcej, ale wszystko chyba poszło w cycki 0.o ale wieczorem wyglądam już jakbym spuchla, dlatego oszukuje i waze sie rano[emoji14]

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beata 18 kg to jeszcze nie jest tragicznie. Polowa pewnie zeszła po samym porodzie? Ja narazie nie przytylam, ale pamiętam że w pierszwej ciąży prawie do 5 miesiąca nic może jakiś kilogram tylko przybralam. A później jak dziecko zaczyna intensywnie rosnąć to jedząc ciągle tak samo kilogramy same szły do góry i nic z tym zrobić się nie dało. Co prawda 9 kg mi przybylo do końca, ale urodzilam w 33 tyg. Do 40 pewnie by 13 było.
 
Jestem w 14 tygodniu.
Teraz leżę i oglądam american horror story. ;) fajny jest ten pomysł z przepisami. Ja uwielbiam filimiki z Haps! Znalazlam świetny przepis na pizzę (w google trzeba wpisać "pizza jak z pizzerii"). Zawsze się udaje.
 
reklama
Bylam wczoraj u dermatologa i jesli cos mnie wysypie to tylko kwas azealinowy w postaci np.skinorenu +cethhapil do mycia+physiogel do nawilzania.To sa zmiany hormonalne.Na reszte dala zakaz!Jest bardzo ostrozna co mi sie spodobało i powiedziala ze dziecko wszystko wynagrodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry