reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny jak sie oblicza przyrost po tygodniu?Robilam wczesniej co 48 h wiec wiem.Ale nie umiem znalezsc jaki % po tygodniu.Jak zobacze wynik nie bede wiedziec czy ok czy nie ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, dobrze rozumiesz :)

Butterfly - Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Trochę się uspokoiłam, bo jednak finanse są ważne w życiu i ma to znaczenie z ilu umów wezmą te średnie.

Mija niedziela - przed nami kolejny pasjonujący tydzień. Mam napady gigantycznego głodu ale chociaż już brzuch mnie tak nie ciągnie. Generalnie to czasami przypominam sobie, że w ciąży jestem :) Pozdrowienia na nowych majówek :)
 
napady głodu to ja mam co chwila, jem strasznie dużo. Chyba organizm się domaga, bo mam lekką niedowagę...
 
Witajcie, mnie w nocy obudził straszny ból brzucha, aż zemdlalam, potem zrobiło mi się strasznie gorąco i tak jest do teraz, wystraszyla się strasznie i już nie mogłam zasnąć, na szczęście krwi nie ma,,temperatura w pochwie 37,28 kurcze mam nadzieję że to nic nie zapowiada

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, mnie w nocy obudził straszny ból brzucha, aż zemdlalam, potem zrobiło mi się strasznie gorąco i tak jest do teraz, wystraszyla się strasznie i już nie mogłam zasnąć, na szczęście krwi nie ma,,temperatura w pochwie 37,28 kurcze mam nadzieję że to nic nie zapowiada

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Może idź dziś do lekarza ? Ja bym nie wytrzymała
 
reklama
Witajcie, mnie w nocy obudził straszny ból brzucha, aż zemdlalam, potem zrobiło mi się strasznie gorąco i tak jest do teraz, wystraszyla się strasznie i już nie mogłam zasnąć, na szczęście krwi nie ma,,temperatura w pochwie 37,28 kurcze mam nadzieję że to nic nie zapowiada

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja juz bym była u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry