reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny, na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja zrobiłam testy i betę w środę. Wychodzi 5-6 tydzień. Chciałabym iść do gina jak już coś będzie widać i nie chodzić co tydzień. Zastanawiam się na kiedy się umówić.
 
reklama
Ja idę 17.09 to będzie 6t3d to jedyny termin bo będę w Polsce tylko tydz i umowiłam się na koniec pobytu. Mam nadzieję że będzie już serduszko :)
 
Dziewczyny, na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja zrobiłam testy i betę w środę. Wychodzi 5-6 tydzień. Chciałabym iść do gina jak już coś będzie widać i nie chodzić co tydzień. Zastanawiam się na kiedy się umówić.

Mnie tez tak wychodzi,idę za tydzień w poniedziałek. Chciałabym zobaczyć juz serduszko [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja zrobiłam testy i betę w środę. Wychodzi 5-6 tydzień. Chciałabym iść do gina jak już coś będzie widać i nie chodzić co tydzień. Zastanawiam się na kiedy się umówić.
Ja zapisana na poniedziałek 12.09 - 15:30. 5tydzień i 6dni ciąży. Mówi się , że w 6 tyg zaczyna bić serduszko, więc mam nadzieje je usłyszeć, dostać L4 i w spokoju przeżyć 9 miesięcy ciąży :D
A tydzień ciąży wyliczacie same czy z tych aplikacji itp?
Ja generalnie ze stron z kalkulatorami ciąży. W poprzedniej ciąży miałam suwaczek z "haczewski" . Jeśli masz uregulowane miesiączki to generalnie mało co się różni wiek ciąży wyliczony ze strony a później na badaniach np genetycznych . U mnie różnica była 1 dnia Np teraz wygląda to u mnie tak
Link do: Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko
 
Ja bylam na pierwszej wizycie w 5t1d. Dzis mam kolejna 6t1d, mam ogromnego stresa. Trzymajcie kciuki :)


Apropo. Nie wiecie czemu suwaczek pokazuje mi inaczej niz jest w rzeczywistości?

 
reklama
Do góry