reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

tak mi się przypomniał filmik , który kiedyś oglądałam . No i teraz sobie włączyłam . Na YT są odcinkowe filmiki o danym tygodniu ciąży . Mnie się teraz kończy 5 tydzień (4tygodnie i 6 dni) jutro wchodzę w tydzień 6-ty . Wg filmiku w 22 dniu ciąży u dziecka zaczyna bić serduszko. Zapewne nie jest to reguła bo zależy od tego kiedy u kobiety była owulacja i kiedy zaszła w ciążę. Ten filmik jest przystosowany do takiego cyklu 28 dni.
 
reklama
Dziewczyny, na kiedy zapisujecie się do lekarza? Ja zrobiłam testy i betę w środę. Wychodzi 5-6 tydzień. Chciałabym iść do gina jak już coś będzie widać i nie chodzić co tydzień. Zastanawiam się na kiedy się umówić.
Ja ide dzisiaj popoludniu do gina i wypada z kalkulatora i jest 6tc

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam [emoji846] a na pierwszej wizycie był "tylko" pęcherzyk tak ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Byl pecherzyk. Gin costam jeszcze widzial podobno. Jakas plamke ale nie byl w stanie potwierdzić na sto procent. Dzis na 16 mam termin. Mam nadzieję ze juz bedzie cos widac, a serduszko to w ogole szczyt marzen, ale moze byc jeszcze za wcześnie

 
Ja bylam na pierwszej wizycie w 5t1d. Dzis mam kolejna 6t1d, mam ogromnego stresa. Trzymajcie kciuki :)


Apropo. Nie wiecie czemu suwaczek pokazuje mi inaczej niz jest w rzeczywistości?


Z tego co widzę suwaczek pokazuje ci pełne skończone tygodnie ciąży, bez dni . Teraz jesteś w 7 tygodniu al pełnych skończonych masz sześć , więc suwaczek pokazuje dobrze . Trzymam kciuki za wizytę, jak przyjdziesz to napisz jak było i co się dowiedziałaś /usłyszałaś
 
Z tego co widzę suwaczek pokazuje ci pełne skończone tygodnie ciąży, bez dni . Teraz jesteś w 7 tygodniu al pełnych skończonych masz sześć , więc suwaczek pokazuje dobrze . Trzymam kciuki za wizytę, jak przyjdziesz to napisz jak było i co się dowiedziałaś /usłyszałaś
Suwaczek pokazuje 5t5d a według gina jest 6t1d

 
Tak. Byl pecherzyk. Gin costam jeszcze widzial podobno. Jakas plamke ale nie byl w stanie potwierdzić na sto procent. Dzis na 16 mam termin. Mam nadzieję ze juz bedzie cos widac, a serduszko to w ogole szczyt marzen, ale moze byc jeszcze za wcześnie

Daj znac po wizycie.Ja mam ale ok 20-21 wiec odezwe sie poznym wieczorem

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry