reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A mialas rozpisane co wolno a czego nie wolno?
Ja nie przytylam wciazy ok 15 kg ale zrzucialam ale po paru latach troche mi sie przytylo o teraz z ciaza startuje z waga na +
Uwielbiam owoce i to moze byc zgubne:(
U nas jest fajna dietetyczka i bierze nie wielkie pieniadze,moze sie wybiore po 10 tygodniu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie miałam rozpisane , dostałam tylko książeczkę do glukometru , tam było wszystko wyjaśnione. Trochę poczytałam w necie. Cukier sprawdzałam najpierw 8 razy dziennie , później jak już wiedziałam po czym skacze mi cukier najbardziej, to ograniczyłam sprawdzanie cukru do 4-5 razy na dobę. Np, na śniadanie nie mogłam jeść niczego nabiałowego, więc odpadały wszelkie mussli z mlekiem , kakao itd. Na śniadanie jadłam np dwie kromki pieczywa chrupkiego z wędliną posmarowane majonezem. Majonez był lepszy niż masło. Oczywiście majonezu tylko cienką warstwą. Dzięki niemu cukier wolniej skakał. Buraków nie mogłam jeść, tak samo z owocami , które po 18:00 odpadały. Jadłam co 2-3 godziny, małe porcje
 
reklama
Moja byłaby zachwycona z piętrowego łóżka:) A duży ten pokoik?? Bo można zastanowić się żeby tak jakby podzielić go na pół innym kolorami czy coś żeby każda miała swoją własną przestrzeń:)

Zrobiłam listę ale muszę ją ją udoskonalić myslałam że można tu wkleić tabelkę z worda a tu pupa blada:p Ale pomyślę:) Jak coś przekręciłam to piszcie pw, żeby tam na komentować bo zginie ta lista.

Pinky, możesz spróbować skopiować z worda i dalej w wordzie zrobić wklej jako obraz. I wtedy skopiować ten obraz i wkleić na wątek. Ja robię taka tabelkę w excelu i tak wlasnie wklejam jako obraz na wątek Staraczek 2017. :)
 
to rozwiązałoby sprawę spania na górze :) jednak mąż się nie zgodzi na całkowitą wymianę mebli, z nowych musimy dokupić tylko biurko do młodszej, Meble mamy nowe, kupione dwa lata temu. Więc zrobienie pokoju dziewczyn nie będzie się liczyło z dużym kosztem (koszt biurka, ew jakieś malowanie/tapeta plus dodatki). Za to pójdzie trochę na sypialnie, łóżko, materac...

Witamy kolejną majówkę :) Gratulacje :)

Ale mam stres przed jutrzejszym dniem, nie ma mojej zmienniczki, jestem sama w grupie z dziećmi :( Generalnie sama bywałam nie raz, ale teraz bardzo się tym martwię...
 
Pinky, możesz spróbować skopiować z worda i dalej w wordzie zrobić wklej jako obraz. I wtedy skopiować ten obraz i wkleić na wątek. Ja robię taka tabelkę w excelu i tak wlasnie wklejam jako obraz na wątek Staraczek 2017. :)


Też można ale potem będzie można dopisywać?? Na razie niech będzie tak jak się ustabilizujemy może pomyślę:)
 
oj tak, przed facetami nic się nie ukryje, powiększone piersi zawsze zauważą ;)

Pijecie kawę na czczo? ja staram się coś przegryźć, ale zasadniczo po przebudzeniu nie mam na nic ochoty, tylko na kawę. Tak mam od lat, kawa i laptop ;)
Ja jeszcze zanim oczy otworze to kawa zaparzona i laptop.
Narazie pije zobaczymy jak dlugo

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
pokoj-dla-dziewczynek-zdjecia_2806131.jpg

Podoba mi się to, wiem nie jest to piętrowe łóżko,a le właśnie znalazłam to w necie.. Okno mam w tym samym miejscu co na zdjęciu i mogłabym tak zrobić i mają dziewczyny teraz takie łóżka :) Podoba mi się:)
Lozka super bo maja schowek na posciel i zawsze sa fajnie zascielone.
Pokoj sliczny.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też miałam i czułam się poszkodowana, że muszę spać na dole, byłam młodsza...więc chyba piętrowe łóżko nie będzie dobrym pomysłem. Przegadam to z dziewczynami. ewentualnie co miesiąc zamiana. Jednak piętrowe łóżko zajmuje mniej miejsca
Lozko pietrowe absurdalnie jest dla duzch pomieszczen.Kolezanka ma i mlodej w lato za cieplo na gorze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ten pokoik co wstawiłam strasznie mi się podoba, i dosyć tanio mogę tak zrobić bo łóżka mam identyczne...są to łóżka rozłożone z piętowego ;) Musiałabym tylko przemalować je na biało. Już bym mogła zacząć działać, lubię zmiany
 
ten pokoik co wstawiłam strasznie mi się podoba, i dosyć tanio mogę tak zrobić bo łóżka mam identyczne...są to łóżka rozłożone z piętowego ;) Musiałabym tylko przemalować je na biało. Już bym mogła zacząć działać, lubię zmiany
Ja tez lubie zmiany:)Co chwile bym cos zmieniala,przekladaala.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry