reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej laseczki:)
Witam kolejne majóweczki:) Mam chwilę czasu więc biorę się za obiecaną listę:)

Wczoraj powiedziałam mężowi nie było kolacji ale pojechaliśmy na nowe mieszkanie okna zamknąć i wręczyłam mu pudełeczko z testem a ten gamoń śmieje się i mówi że podejrzewał już od dwóch dni:D:D Za dobrz mnie zna ale bardzo się cieszy:p
Znaja znaja:)Moj wiedzial jak spojrzal na biust:)
Gratuluje wytrwałosci:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, tu majowa mama 2016. Ale ten czas szybko leci. :) Jeszcze niedawno też sprawdzałam, testowałam, a tymczasem moja córeczka zaraz konczy 4 miesiące. No i już są majowe mamusie 2017. Gratuluję, trzymam kciuki za wszystkie fasolki i życzę spokojnych, nudnych ciąż. :)
Fajnie ze zagladasz:)Zawsze to doswiadczona kolejna mama:)Duzo zdrowka dla coreczki:)
Na pewno beda pytania o wyprawke letnia dla maluchow.Moja urodzila sie w grudniu wiec wpakowlam w kombinezon i fru:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj tak, przed facetami nic się nie ukryje, powiększone piersi zawsze zauważą ;)

Pijecie kawę na czczo? ja staram się coś przegryźć, ale zasadniczo po przebudzeniu nie mam na nic ochoty, tylko na kawę. Tak mam od lat, kawa i laptop ;)
 
oj tak, przed facetami nic się nie ukryje, powiększone piersi zawsze zauważą ;)

Pijecie kawę na czczo? ja staram się coś przegryźć, ale zasadniczo po przebudzeniu nie mam na nic ochoty, tylko na kawę. Tak mam od lat, kawa i laptop ;)

To tak jak ja, nawet okularów nie ubieram rano tylko ekspres odpalam [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aśka- witaj w klubie porannych kawoszy :)Teraz (odkąd jestem w ciąży ;)) staram się coś małego chrupnąć przed kawą, bo nie wiem czy to tak zdrowo zalewać z rana dziecko kofeiną ;) fakt, faktem, że staram się pić tą kawę coraz słabszą...no ale jednak...kawa to kawa ;)
 
Aśka- witaj w klubie porannych kawoszy :)Teraz (odkąd jestem w ciąży ;)) staram się coś małego chrupnąć przed kawą, bo nie wiem czy to tak zdrowo zalewać z rana dziecko kofeiną ;) fakt, faktem, że staram się pić tą kawę coraz słabszą...no ale jednak...kawa to kawa ;)

Kawę uwielbiam [emoji7] w pierwszej ciąży tez ograniczyłam jej picie do jednej ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ja też jedną, już później drugiej nie piję w pracy z koleżanką ;)

Szukam fajnej inspiracji na pokój dla dziewczyn. Mamy mieszkanie trzypokojowe, teraz dziewczyny mają swoje pokoje a my śpimy w salonie, ale spania w salonie z niemowlakiem sobie nie wyobrażam. Nie ma innej opcji jak połączyć dziewczyny w jednym pokoju. Aby jakoś umilić im tą zmianę, bo może pojawić się bunt, szczególnie ze strony starszej (nie dziwie się), chcę to jakoś uatrakcyjnić a mianowicie przedstawić im kuszącą wersje nowego lokum ;) Na bank łóżko piętrowe a reszta nie wiem, jak natkniecie się na coś ciekawego, dawajcie ;)
 
reklama
oj tak, przed facetami nic się nie ukryje, powiększone piersi zawsze zauważą ;)

Pijecie kawę na czczo? ja staram się coś przegryźć, ale zasadniczo po przebudzeniu nie mam na nic ochoty, tylko na kawę. Tak mam od lat, kawa i laptop ;)
Ja nie pije kawy. Kiedys obowiazkowo po przyjsciu do pracy byla kawa, nie umiałam bez niej zyc, teraz robie sobie codziennie kakao i nawet mnie nie ciagnie do kawy ;)

 
Do góry