reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kiedy idziesz do lekarza?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze się nie umówiłam. Mieszkam w Irlandii i tu do 12 tc to tylko prywatnie robią usg u PL ginekologów. W miedzy czasie trzeba wybrać lekarza tzw GP, który wysyła list do szpitala i tam wyznaczają termin na pierwsza wizytę u położnej, badania brwi i moczu. Ja mam swojego polskiego ginekologa, który prowadził również moja pierwszą ciąże, wtedy pierwsze usg, miałam w 6tc2d ale teraz chyba poczekamy do 7tc, będzie lepiej widać :)
 
reklama
no ja też jedną, już później drugiej nie piję w pracy z koleżanką ;)

Szukam fajnej inspiracji na pokój dla dziewczyn. Mamy mieszkanie trzypokojowe, teraz dziewczyny mają swoje pokoje a my śpimy w salonie, ale spania w salonie z niemowlakiem sobie nie wyobrażam. Nie ma innej opcji jak połączyć dziewczyny w jednym pokoju. Aby jakoś umilić im tą zmianę, bo może pojawić się bunt, szczególnie ze strony starszej (nie dziwie się), chcę to jakoś uatrakcyjnić a mianowicie przedstawić im kuszącą wersje nowego lokum ;) Na bank łóżko piętrowe a reszta nie wiem, jak natkniecie się na coś ciekawego, dawajcie ;)
Na pewno chcesz lozko piętrowe? Ja myślałam o takim jak bedziemy urządzać pokój. Podoba mi się ze w dzień jest na czym siedziec
1472988599874.jpg
 

Załączniki

  • 1472988599874.jpg
    1472988599874.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 542
Jeszcze się nie umówiłam. Mieszkam w Irlandii i tu do 12 tc to tylko prywatnie robią usg u PL ginekologów. W miedzy czasie trzeba wybrać lekarza tzw GP, który wysyła list do szpitala i tam wyznaczają termin na pierwsza wizytę u położnej, badania brwi i moczu. Ja mam swojego polskiego ginekologa, który prowadził również moja pierwszą ciąże, wtedy pierwsze usg, miałam w 6tc2d ale teraz chyba poczekamy do 7tc, będzie lepiej widać :)

Hej, ja mieszkam w uk. U mnie nie trzeba wybierać lekarza tylko od razu po 8 tyg można zapisać się do położnej. U Was też usg w standardzie jest tylko 2 razy?. U nas tylko w razie komplikacji jest więcej a tak to 12 i 20tc i koniec.
 
Dziewczyny robi Wam się słabo jak dłużej postoicie? Ja dziś robiłam obiad dłużej stałam to robiło mi się słabo..
Robi mi się czasami słabo niestety. Ogólnie mam uderzenia gorąca :( i chwilami jestem bezsilna :(. Ale po za tym wszystko super i zero mdłości a resztę przeżyję. Gotuję bigos na kwaśnej kapuście, bo strasznie mi się chce :)
 
Dalej dopisywać trzeba w tym excelu/wordzie i znowu kopiuj-wklej jako obraz i skopiowanie na forum obrazka :) niestety taka robota :)
Albo ja jestem jakaś nie teges alebo nie wiem robię tak jak mówisz a i tak sama zawartość ale dojdę do tego :D:D

Oooo właśnie mam zamiar mojej takie łózko kupić mimo że jeszcze jest jedna ale ciotecznego rodzeństwa ma sporo a i jakby koleżanka chciała nocować :)

Mnie na szczęście na razie nic ciążowego nie dopada, chociaż czuję że szybko brzuch mi wystrzeli:p w pierwszej ciąży na uczelni obczaili się w czerwcu a urodziła w październiku ale teraz będzie szybciej chyba widać:p
 
Hej, ja mieszkam w uk. U mnie nie trzeba wybierać lekarza tylko od razu po 8 tyg można zapisać się do położnej. U Was też usg w standardzie jest tylko 2 razy?. U nas tylko w razie komplikacji jest więcej a tak to 12 i 20tc i koniec.
U nas tak jak pamietam wizyta u lekarza prywatnie co 2 tyg i co 2 tyg usg.Nie wiem jak bedzie teraz

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W IE tylko 2 usg,ja mialam 3 tylko dlatego że bylam po terminie 2dni I mały się mniej ruszal. Chcieli mnie wyslalc na ktg ale stwierdzili że kolejka taka że następne 4 godz czekania, a już bylalm tam 3 godziny, że bez sensu i lepiej wywolac poród tego samego dnia ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry