reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

no ja też jedną, już później drugiej nie piję w pracy z koleżanką ;)

Szukam fajnej inspiracji na pokój dla dziewczyn. Mamy mieszkanie trzypokojowe, teraz dziewczyny mają swoje pokoje a my śpimy w salonie, ale spania w salonie z niemowlakiem sobie nie wyobrażam. Nie ma innej opcji jak połączyć dziewczyny w jednym pokoju. Aby jakoś umilić im tą zmianę, bo może pojawić się bunt, szczególnie ze strony starszej (nie dziwie się), chcę to jakoś uatrakcyjnić a mianowicie przedstawić im kuszącą wersje nowego lokum ;) Na bank łóżko piętrowe a reszta nie wiem, jak natkniecie się na coś ciekawego, dawajcie ;)

Moja byłaby zachwycona z piętrowego łóżka:) A duży ten pokoik?? Bo można zastanowić się żeby tak jakby podzielić go na pół innym kolorami czy coś żeby każda miała swoją własną przestrzeń:)

Zrobiłam listę ale muszę ją ją udoskonalić myslałam że można tu wkleić tabelkę z worda a tu pupa blada:p Ale pomyślę:) Jak coś przekręciłam to piszcie pw, żeby tam na komentować bo zginie ta lista.
 
reklama
Właśnie testuję "Moja Ciąża". Na razie jest spoko, poza problemem z wagą.


Ja tez mam "moja ciążę". Wpisuje co kilka dni swoja wage i mi ciagle pokazuje ze mam niedowage (mam BMI ok 18) i ze w 6 tyg powinnam juz przybrac na wadze ok kilograma a jak na razie waga ani drgnie.

 
pokój ma ok 11 m2, jest kwadratowy i ustawny, duży. Pomysł z kolorami super :) zrobić im strefy :) Połowa pokoju Tysia, połowa Pati. No i łóżko piętrowe, zrobić na górze baldachim a na dole lampiony :) takie kulki świecące :)
 
pokój ma ok 11 m2, jest kwadratowy i ustawny, duży. Pomysł z kolorami super :) zrobić im strefy :) Połowa pokoju Tysia, połowa Pati. No i łóżko piętrowe, zrobić na górze baldachim a na dole lampiony :) takie kulki świecące :)
Nooo widzisz jakie pomysły:)
Też zaraz mojej gwieździe będę pokój robiła maluch na razie z nami będzie
 
pokoj-dla-dziewczynek-zdjecia_2806131.jpg

Podoba mi się to, wiem nie jest to piętrowe łóżko,a le właśnie znalazłam to w necie.. Okno mam w tym samym miejscu co na zdjęciu i mogłabym tak zrobić i mają dziewczyny teraz takie łóżka :) Podoba mi się:)
 
pokoj-dla-dziewczynek-zdjecia_2806131.jpg

Podoba mi się to, wiem nie jest to piętrowe łóżko,a le właśnie znalazłam to w necie.. Okno mam w tym samym miejscu co na zdjęciu i mogłabym tak zrobić i mają dziewczyny teraz takie łóżka :) Podoba mi się:)
Ja w dzieciństwie mialam lozko pietrowe i szczerze go nienawidzilam. Jako mlodsza siostra musialam na nim spac. To byla moja zmora dziecinstwa ;p

 
ja też miałam i czułam się poszkodowana, że muszę spać na dole, byłam młodsza...więc chyba piętrowe łóżko nie będzie dobrym pomysłem. Przegadam to z dziewczynami. ewentualnie co miesiąc zamiana. Jednak piętrowe łóżko zajmuje mniej miejsca
 
ja też miałam i czułam się poszkodowana, że muszę spać na dole, byłam młodsza...więc chyba piętrowe łóżko nie będzie dobrym pomysłem. Przegadam to z dziewczynami. ewentualnie co miesiąc zamiana. Jednak piętrowe łóżko zajmuje mniej miejsca
Zawsze możesz kupic dwa takie.
lozko%20pietrowe%20GIT.jpg
wtedy odpada kupowanie szafy i biurka

 
reklama
Cześć dziewczyny... Śledzę forum od czwartku.. Kiedy test wyszedł pozytywnie s a piątkowa beta potwierdziła ciążę... Chciałbym doliczyć do Mam Majowych:-) termin mam na 13go mają.. Mam 31 lat i to moja druga ciąża. Mam 6 letniego synka.
 
Do góry