reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

pocieszyłyście mnie, dziękuję :)

ciekawy ten detektor tętna, nie słyszałam o tym wcześniej. Mi zostało 1,5 tygodnia do wizyty i do badań prenatalnych, nie mogę się już doczekać :)
Pewnie że w czasie ciąży i w połogu powinnyśmy mieć spokój i pełen relaks ale to tylko tak jest na obrazku niestety ciężarne nie są wykluczone z życia a życie jest jakie jest i nie ma się co obchodzić ze sobą jak z jajkiem ;) sorry ale takie jest moje zdanie od zawsze.
 
reklama
1475934983294.jpg


W zakopanym o tak:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475934983294.jpg
    1475934983294.jpg
    76,8 KB · Wyświetleń: 469
Z moim mężem to jest tak, pytam , czy kupić lody. Odpowiedź: nie, bo po co tracić kasę. Trzy godziny potem pyta się o te lody. A pretensje, że się go nie słucham i robię to, co chcę. Jak zrobię jak jaśnie pan sobie życzy- foch. Faceci... ;)
 
Rukmini, większość z nas ma za sobą niepowodzenia, ale ważne jest żeby nie patrzeć wstecz. Masz dużo szczęścia, że ponownie udało Ci się zajść w ciążę i tym razem ją donosisz!!!
A w maju, na wiosnę lepiej rodzić, wierz mi dużo łatwiej pielęgnować takie maleństwo w lato :-) Na jesieni już będzie takie kumate.

Wiem, że maj jest super.
Już mam majowego synka 2015. [emoji6]


My za chwilę idziemy na konwent tatuażu.
Trochę późno, ale syn i ja mieliśmy drzemkę, z której ciężko nam zrezygnować. [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy was nadal piersi bola? Mnie dziś przestaly i znow mam czarne mysli [emoji29]

To samo mam, od 2,3 dni piersi mam ledwo wyczuwalne a dzis to juz chyba w ogole ich nie czuje, oczywiscie mam czarne mysli a we wtorek dopiero wizyta, bardzo bym chciala byc juz po. Za to od dzis czuje ciagniecie w pachwinach, czuje ze sie wszystko tam rozciaga ale to i tak marne pocieszenie.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry