reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Zobacz załącznik 777194

W zakopanym o tak:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) to TY na zdjęciu :)?

Dziewczyny czy was nadal piersi bola? Mnie dziś przestaly i znow mam czarne mysli [emoji29]

Mnie piersi bolą już mnie, są chwilę, że w ogóle, są chwilę że mocniej. Już przestałam zwracać na to uwagę.
W czwartek byłam na wizycie, wszystko jest ok. Czasami mnie swędzą i brzuch czasami też swędzi.

Stres wpływa na maluszka, ale czytałam że takie napady stresu chwilowego nie zagrażają ciąży, inaczej jest ze stresem ciągłym związanym z jakąś długotrwałą stresującą sytuacją. Nie unikniemy stresu przez 9 miesięcy, nie da się. Musiałybyśmy zamknąć się w "szklanej kuli".
 
reklama
Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super,chciałabym też już. Bliżej drugiego trymestru
Dziewczyny czy was nadal piersi bola? Mnie dziś przestaly i znow mam czarne mysli [emoji29]

Od wczoraj nie bolą mnie wcale

Będziemy na meczu!!! :D jestem bardzo szczesliwa. :)

No to super. Ci faceci to chyba wszyscy tacy sami. Mój też, nie kupuj bo trzeba oszczędzać a pozniej pyta czy może jednak kupilam

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To sie troche uspokoilam. Mnie ok 8 tyg tez raz przestaly bolec, przeplakalam dwa dni, bole wróciły, na usg sie okazalo ze wszystko jest dobrze.

Chyba ta wiadomość od asiuni tak podzialala na mnie dobijajaco [emoji52] i sprawdzam co chwile czy bola czy nie.

W pon zadzwonię do mojego gina zeby jak najszybciej umowic sie na termin. Akurat bedzie 11t0d. Chyba bym mogla na prenatalne w tym tygodniu jak myślicie? Gin kazal dopiero w następnym ale ta niewiedza mnie dobija [emoji52]

 
Super :) to TY na zdjęciu :)?


Mnie piersi bolą już mnie, są chwilę, że w ogóle, są chwilę że mocniej. Już przestałam zwracać na to uwagę.
W czwartek byłam na wizycie, wszystko jest ok. Czasami mnie swędzą i brzuch czasami też swędzi.

Stres wpływa na maluszka, ale czytałam że takie napady stresu chwilowego nie zagrażają ciąży, inaczej jest ze stresem ciągłym związanym z jakąś długotrwałą stresującą sytuacją. Nie unikniemy stresu przez 9 miesięcy, nie da się. Musiałybyśmy zamknąć się w "szklanej kuli".
Hej,nie to nie ja:)Ja robilam zdjecie:)Ciezko zrobic fajne zdjecie bo turystow mnostwo:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wieczór jak codzień. Syn wykapany, teraz moje 5 min w ciepłej wannie. Nie wiem czy czytałyście wpis mamy ginekolog dot. Poronienia. Ze są różne etapy i przyczyny. Główną przyczyną nie jest stres, dzwiganie nie branie kwasu foliowego itp. Tylko wada zarodka i dlatego organizm sam go usuwa. Jest to straszne jednak tak natura nas wyposażyła. Oczywiście palenie w ciąży, picie alkoholu i inne używki mogą spowodować poronienie ale nie np stres. Dlatego nigdy nie należy obwiniać siebie. Wiem ze nie jest to łatwe i łatwo to komuś powiedzieć a trudniej zrobić samemu. Jednak nie trzeba się zadreczac czymś na co nie mamy wpływu.
Dobrze co niektorym wam że choć na chwilę odstępuje was ból piersi. Mnie nie bardzo, a sutki mam tak wrazliwe ze jak przypadkiem myjąc się je dotknęła to masakra. Z mdlosciami nie lepiej. Mam tak samo jak w/w mdli mnie szarpie a nie wymiotuję. Żołądek się tak umecze ze aż boli i nic. Głodna jestem mdli, zjem mdli. Pije mięty, herbatę, jem migdały, biorę witaminę b6 i nic. Mam nadzieje ze w II trymestrze mi przejdzie. Czego sobie i wam życzę.
 
A u nas szalony dzień. Drugie urodziny córeczki. 21 osób na na pokładzie. Padam na pysk, ale jeszcze się pochwalę wypiekami
1475953639799.jpg
1475953644775.jpg


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475953639799.jpg
    1475953639799.jpg
    98,1 KB · Wyświetleń: 438
  • 1475953644775.jpg
    1475953644775.jpg
    75,4 KB · Wyświetleń: 440
reklama
Do góry