reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

100 lat dla córeczki!!! a ciasta wyglądają po prostu znakomicie, zaraz zjem komputer :p

Wróciliśmy z kina. Byliśmy na filmie pt "Dziewczyna z pociągu". Ja czytałam książkę, Łukasz nie. Mi film nawet się podobał (oczywiście książka lepsza), Łukaszowi się troszkę nudziło :p Powiedział, że najlepszą akcją było jak małżeństwo kłóciło się z dwoma babkami o miejsca w kinie hahah. Fakt, to było dobre, na żywo, na lajfa :)

Zaraz zjem burger, wiem rozpusta, ale mamy wolny wieczór, bez dzieci, sexu nie będzie bo się boję :) więc chociaż burger heheh
Jutro na 8.00 wykłady...ciekawe czy wstanę :p
 
reklama
Boze jakie torty <3 najlepszego dla corci, na pewno mama sie postarala;)

A ja mam jutro wolne :D juz nie pamietam wolnej od zajec niedzieli. Wreszcie spedze caly dzien z rodzinka.

A tak w ogole spac nie moge, obejrzalam przed chwila Kac Vegas w Bangoku, moj wlasnie na kawalerskim sie bawi, oby bylo delikatniej :)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rany, obudziłam sie o 6 i tak sie przekręcam usiłując zasnąć. Niestety niedługo wyjazd na uczelnię, uhh.

Mialam czekac na wizytę, ale tak bolał mnie pęcherz i nerki, ze pojechałam do gin do innego miasta, u nas nikt nie przyjmował. Mam zapalenie pęcherza a do tego infekcje grzybicza... masakra. Lekarka powiedziała, że gdybym nie przyjechała to dzidzia mogłaby umrzeć. Teraz już wiem,ze czas na zmianę ginekologa, skoro moja kazała czekać 3 tyg. :/ dostałam antybiotyk i tabletki dopochowe.
Z dzidzią było okej, ale kazde USG pokazuje inne tygodnie i inne wymiary. Według tego moja dzidzia w ciągu ponad tygodnia urosła z 1.1 cm do 1.3 cm. Dziiiwne. Mój S, twierdzi, ze to moze zalezy od ulozenia.
Lekarka dała posluchac w koncu serduszka, ahh [emoji173] [emoji7]


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas polka z T. W nocy dostał.kataru, jakaś niewielka gorączka, trochę kaszle. Do tego non stop wołał, a to samolot, a to przykryj, a to helikopter podaj. Noc dla nas z głowy. Dla mnie kolejna. M.dogorywa w łóżku. Ja zaliczyłam śniadanie i zaraz potem bilam pokłony porcelanie. Dzień straszny
 
Dzien dobry dziewczynki:)
Wrocilismy o 23.Korkow na zakopiance jeszcze teraz nie ma wiec jazda spoko.Rodzinka spi a ja pije kawe bezkofeinową.
Nie zapodalam sobie wczoraj globulki i o dziwo zadnych uplawow zabarwionych krwią.
Dzisiaj dzien w domku.Ale wczoraj bardzo potrzebowalam tego wyjazdu.Wszyscy tego potrzebowalismy.Od paru tygodni tylko ginekolog,leki,lozko i zamartwianie się.
Wiem ze kazde plamienie powinnam skonsultowac z lekarzem.Uwazacie ze pomimo podejrzenia ze to globulki to powinnam isc?Nastepna mam za tydzien w pn 17.10 penetralne.
Co robic?
Dzisiaj na obiad mam sałatke warzywna i schabowy +rosol.Dzisiaj nie mam weny na super specjały.
PS.Ile ludzi dziewczyny w pazdzierniku na Krupowkach i Gubałowce..Ciezko znalezsc wolny stolik na obiad a to dopiero przed sezonem.Duzo wycieczek.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rany, obudziłam sie o 6 i tak sie przekręcam usiłując zasnąć. Niestety niedługo wyjazd na uczelnię, uhh.

Mialam czekac na wizytę, ale tak bolał mnie pęcherz i nerki, ze pojechałam do gin do innego miasta, u nas nikt nie przyjmował. Mam zapalenie pęcherza a do tego infekcje grzybicza... masakra. Lekarka powiedziała, że gdybym nie przyjechała to dzidzia mogłaby umrzeć. Teraz już wiem,ze czas na zmianę ginekologa, skoro moja kazała czekać 3 tyg. :/ dostałam antybiotyk i tabletki dopochowe.
Z dzidzią było okej, ale kazde USG pokazuje inne tygodnie i inne wymiary. Według tego moja dzidzia w ciągu ponad tygodnia urosła z 1.1 cm do 1.3 cm. Dziiiwne. Mój S, twierdzi, ze to moze zalezy od ulozenia.
Lekarka dała posluchac w koncu serduszka, ahh [emoji173] [emoji7]


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale dzidzius mogłby by umrzec od infekcji grzybiczej czy infekcji drog moczowych?
Jak sie czujesz?
Jakie masz globulki?Daj mi znac czy u Ciebie czysto po nich na wkladce.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mówiła, ze groźniejsza ta grzybicza, a zapalenie pęcherza wzięło mi sie od niej właśnie.
Poki co czuję się lepiej, ale wczoraj miałam coś w rodzaju grupy żołądkowej, a do tego wszystko tam na dole mnie dosłownie rwało.
Globułki mam GYNOFEMIDAZOL, od kąd biorę to na wkładce czystko nie mam, nie jest nic zabarwione na różowo czy czerwono, ale mam coś o konsystencji jakbym twarożku takiego jak są na chleb w pudełkach. [emoji37]

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę, ze chyba powinnaś sie wybrać do lekarza dla świętego spokoju. Może wszystko byc w porządku i faktycznie to od globułek, ale lepiej sprawdzić. Może skoro masz dziwne zabarwienia po nich to tez niekoniecznie muszą Ci pasować. Hmm no nie wiem

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry