reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej Mamusie. Fajnie, że są tu doświadczone Mamy, bo nawet nie wiedziałabym na co zwracać uwagę przy wyborze wózka. Mi się bardzo podobają wszystkie w stylu retro, ale ceny są powalające.

Ale mam dziś smaki. Zjadlam wlasnie bulke z ogórkiem kiszoonym i tunczykiem, a zaraz potem jogurt faantazja, truskawkowy.
Teraz piję herbatkę z cytryna i miodem. Mniam
 
Jesli chodzi o używanie określeń o tygodniu ciąży, to w pierwszej ciazy czytalam, ze nie mówi sie tak jak większość, ze jest w 12t1d, a mówi, ze jest w 13tym. Mówi sie o skończonych tygodniach, wiec ja jestem dzis 8t4d, ale dla gina jestem w 8mym tygodniu, bo tyle pelnych skonczylam. Moj gin tak samo zawsze zapisuje w karcie, liczbe skończonych.
 
Jesli chodzi o używanie określeń o tygodniu ciąży, to w pierwszej ciazy czytalam, ze nie mówi sie tak jak większość, ze jest w 12t1d, a mówi, ze jest w 13tym. Mówi sie o skończonych tygodniach, wiec ja jestem dzis 8t4d, ale dla gina jestem w 8mym tygodniu, bo tyle pelnych skonczylam. Moj gin tak samo zawsze zapisuje w karcie, liczbe skończonych.
A mi na ostatniej wizycie z OM wychodzilo 8tyg, a z USG 7w5d i gin powiiedzial, a to tez 8 tydzien. Najbardziej nie ogarnia tego moj facet, on mowi, ze dla niego liczy sie od zaplodnienia, a nie od ostatniej miesiączki :)
 
reklama
Do góry