reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ua, ua.. Za poltorej godziny zobacze moje bobo ;-) i jakos od razu mi lepiej ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znac jak tam po, my tu czekamy[emoji4]
U mnie dziś od mamy koperkowa. Mniaaaam.na 3 razy jadłam, po trochu żeby mnie nie zmulilo. Dziś miałam takie napady zmulenia tzn mdłości ze masakra śniadanie zjadłam dwa banany i ta zupę. Teraz zjadam chrupki kukurydziane takie zwykłe. Ale mnie mąż wkurzył. Mam orbitrek i on do mnie: ze wynosi to do garażu bo nie ma sensu, a ja ze ok wynies bo raczej nie będę ćwiczyć. A on ze inne kobiety jakoś ćwiczą w ciąży!
Nosz ku..... ! Powiedziałam mu ze nie interesują mnie inne kobiety ze ja się czuje źle mdli mnie i nie mam zamiaru ćwiczyć na pokaz jemu!
Ja to mam ciągle wrażenie ze on myśli ze ja sobie wymyślam i udaje
Ahh uwielbiam koperek [emoji7] napiszesz mi przepis? Kiedys jadlam koperkowa i mi strasznie smakowala ale sama nigdy nie robilam
Zaraz mam zamiar nadrobić zaległości z dzisiejszego dnia. Strasznie dużo napisaliście.
Ja stwierdzam że chyba na całodzienne wyjazdy na zakupy się już nie nadaje. Przeszłam pare kilometrów w Ikea i padłam, dobrze że tam jest gdzie poleżeć.
Łóżeczka dla dzieci i inne gadżety są tam bardzo fajne. Wcześniej nie brałam pod uwagę białego łóżeczka teraz się nad tym zastanawiam.
Odkryłam również że strasznie smakuje mi żurawina z ikeowej restauracji którą jadłam dziś do wszystkiego [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi sie bardzo podobaja biale meble do pokoju dziecięcego [emoji7] tylko ze mam maly dylemat bo sypialnie mam cala w czerni i nie bedzie mi pasowało [emoji8]

 
reklama
U mnie mdlosci sie rozkrecaja. Tydzien temu troszke mnie mdlilo, mialam mega apetyt na wszystko i duzo. Pare dni temu mdlilo mnie ale jak zjadlam (bez apetytu) to przechodzilo. Od wczoraj mdli mnie non stop. Czy jem, czy nie. Nawet po piciu mnie mdli. Po wszystkim. Do tego nie chce mi sie jesc, na nic nie mam ochoty. Najchetniej bym nic nie jadla ale na glodnego maja podwojna sile. Pare razy o malo nie zwymiotowalam, to tez mysle kwestia czasu.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe jak tam Pauli_ne

Ja mam ochotę na kopytka, takie z bułką tartą na masełku

Obejrzałam wszystkie filmiki jakie się tylko dało i coraz bardziej mi się chustowanie podoba. Zastanawia mnie tylko czy nie bedzie za ciepło na chustę?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Zuzia ma tez w pokoju biale mebelki. Szafe biala z drzwiami lustrzanymi, podwojna biala komode z szufladami - te rzeczy z ikea. I biale lozeczko dla starszaka z allegro. Swoje pierwsze lozeczko tez miala biale i tez z allegro. Kocham biale mebelki dla dzieci, sa sliczne.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe jak tam Pauli_ne

Ja mam ochotę na kopytka, takie z bułką tartą na masełku

Obejrzałam wszystkie filmiki jakie się tylko dało i coraz bardziej mi się chustowanie podoba. Zastanawia mnie tylko czy nie bedzie za ciepło na chustę?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom


Tez się zastanawiałam czy latem nie będzie nam za gorąco w chuście
 
też lubię białe mebelki i takie ma Pati w pokoju. Jak będę łączyła pokój to będzie na biało :)
Sypialnie też zrobię w bieli, łóżeczko dla malucha też ;)

KOPYTKA! mmmm

ami dzsiaj mąż na kolację robi tortille :DD
 
Ja motam w chusty cały rok, ale przy temp ok 30 stopni to już jest bardzo niekomfortowe.
W nosidle trochę lepiej. Nosiłam na Sycylii przy 35 stopniach i daliśmy radę, ale byliśmy przepoceni..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mogłabym mieć wszędzie białe meble. W sypiallni, w salonie, w pokoju Maleństwa i do kuchni też mi się białe fronty podobają, ew. Jasny beż lub szary. Ale ja jestem walnieta z tymi białymi mevlami :)
 
Do góry