reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Madzia nie jesteś sama, ja jutro mam pierwsze usg. Boję sie jak cholercia :(

ckais65gb28rwhsn.png
Wiem co czujesz. Po suwaczku dobrze widze jutro masz 6t2d? Ciekawe czy bedzie juz dzidziusia widac bo z tym 6 tyg to roznie bywa, raz juz wszystko pieknie widac a raz nie. U mnie w pierwszej ciazy w 6 tyg mialam tylko pecherzyk i cialko zplte, a wiem jaka to ulga zobaczec zarodek z serduszkiem i na to licze za tydzien we wtorek.

W ogole glupio mi sie przyznac, ale ja nie kojarze sexu z ktorego bym mogla zajsc w ciaze. Nie staralismy sie o drugie dziecko . Byl sex w dni plodne bez zabezpieczenia ale bez finalnego konca hihi :D dlatego martwie sie czy ten plemnik wojownik faktycznie taki zdrowy okaz jak tam sie dostal kij wie, dobrze ze maz mnie o zdrade nie posadza hehe. Tak wiec martwie sie podwojnie o to co bedzie za tydzien.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem co czujesz. Po suwaczku dobrze widze jutro masz 6t2d? Ciekawe czy bedzie juz dzidziusia widac bo z tym 6 tyg to roznie bywa, raz juz wszystko pieknie widac a raz nie. U mnie w pierwszej ciazy w 6 tyg mialam tylko pecherzyk i cialko zplte, a wiem jaka to ulga zobaczec zarodek z serduszkiem i na to licze za tydzien we wtorek.

W ogole glupio mi sie przyznac, ale ja nie kojarze sexu z ktorego bym mogla zajsc w ciaze. Nie staralismy sie o drugie dziecko . Byl sex w dni plodne bez zabezpieczenia ale bez finalnego konca hihi :D dlatego martwie sie czy ten plemnik wojownik faktycznie taki zdrowy okaz jak tam sie dostal kij wie, dobrze ze maz mnie o zdrade nie posadza hehe. Tak wiec martwie sie podwojnie o to co bedzie za tydzien.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe z tym sexem też mam podobnie, jak powiedziała mojemu ze chyba jestem w ciąży to usłyszałam "Ale skąd jak my się nie kochalismy" :) A jednak :)
A co do serduszka to jeśli wszystko jest okej to mam nadzieję, że je jutro zobaczę. Badałam betę w 4 tyg i już miałam 1500 a w ciąży z Nikola w 4 tyg miałam wynik 400 i był pęcherzyki widoczny wtedy. Czyli myśląc takim tropem to jutro powinnam zobaczyć i usłyszeć moje maleństwo. Oby tylko wszystko było dobrze....!

ckais65gb28rwhsn.png
 
Zimy dzieci w gondoli nie przejeżdża. Mój synek z maja jezdzil do grudnia i przed świętami juz musieliśmy spacerowke odpalić. A gondola jak kiedys pisalam dluga 74cm na dnie.
 
Rukmini mnie tak położna mówiła w drugiej ciąży. Zresztą jak byłam w szpitalu to lekarze też pytali o wagę pierwszego dziecka. U mnie sie sprawdziło, ale nie zawsze tak jest

Magda991 no to musiał być prawdziwy wojownik skoro mimo niesprzyjających warunków dał radę

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Jagi to obalila, wiec pewnie mało prawdy
Kochanan nie obalilam tylko napisalam jakie jest moje zdanie i jaki artykul np.czytalam od mamyginekolog.
Tyle ile lekarzy i osob bedzie mialo swoje zdanie.
Fakt nie zgadzam sie z energia cieplną i jej szkodliwoscią.
Ale widzę ze masz zal do mnie o ten komentarz wczoraj :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie corcia jezdzila w gondoli ze 4 miesiace, gondola miala z 75cm i to byl totalny niewypal. Jeszcze miala wkladke ktora zajmowala kolejne 5 cm z dlugosci. Teraz jak bede kupowac to jak najwieksza. Spacerowke tez. Dla mnie byl to szok ze styczniu kiedy zuzia miala 10 miesiecy kupowalam parasolke bo spacerowka byla za krotka, jezdzilam nia dluzej ze wzgledu na snieg a w tej byly duze kola i duza budka ale corka ledwo sie miescila. Ja wiem ze zuzia wysoka jest tez, no ale bez przesady.



Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry