reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

hej ;)
Ja już po porannym przytulaniu wc ;) tak nagle mnie wzięło, uh...W nocy też kiepsko spałam, obudziłam się na siku i kaplica, zasypiałam ze dwie godziny, mdliło mnie. Śniła mi się potem woda w basenie i gdzieś czytałam, że jak kobietom w ciąży śni się woda to oznacza wody płodowe. Sen był taki realistyczny i kolorowy, jak bym pływała w tym basenie :D

Ja obydwa porody miałam podobne. Przy pierwszym zaczęło się od sączenia wód, ale bez skurczy, dostałam oksytocynę, rodziłam jakieś 7 h, parte 10 minut. A drugi poród zaczął się skurczami, takie konkretne trwały ok 2,5 h, parte 30 min, ale nie dziwne, Tysia urodziła się prawie 4 kg i 60 cm długa! Mąż musiał mi większe ubranka przywieść do szpitala heheh. Ciekawe jak będzie teraz:)

Jagi i jak tam, wzięłaś antybiotyk czy czekasz? Ja bym chyba wzięła aby szybciej rozprawić się z chorobą.
Moja druga córka też urodziła się w terminie, 9 sierpnia :)
A co do śluzu to i ja mam jakiś dziwny, jutro gin to mi powie czy to infekcja czy nie...Też mnie nic nie swędzi ani nie piecze, ale jest tak dziwnie właśnie.
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Wygląda na to że dołączam do Majowych Mam :) Test ciążowy robiony 15.09, dzisiaj odebrałam wyniki badań krwi z 16.09 i wynik wskazuje na 5 tydzień ;) Wczoraj zaczęłam tydzień 6! ;)

Dzwoniłam do mojego lekarza ale powiedział żeby z wizytą wstrzymać się 2-3 tygodnie bo jest za wcześnie żeby zobaczyć wszystko tak jak trzeba.. Matko jak ja wytrzymam te 2 tygodnie ? Już teraz bardzo się boję bo naczytałam się o ciążach pozamacicznych, biochemicznych itd i mi się włos na głowie jeży. Boję się tym bardziej, że staraliśmy się o dzieciątko przeszło rok,miałam stymulowaną owulację od 3 miesięcy i na dodatek brałam leki na obniżenie prolaktyny bo też była za wysoka..

I oprócz bardzo bolących piersi nie mam żadnych objawów i paradoksalnie to też mnie martwi :p Ech.. Szkoda że to wszystko nie trwa krócej..
 
hej ;)
Ja już po porannym przytulaniu wc ;) tak nagle mnie wzięło, uh...W nocy też kiepsko spałam, obudziłam się na siku i kaplica, zasypiałam ze dwie godziny, mdliło mnie. Śniła mi się potem woda w basenie i gdzieś czytałam, że jak kobietom w ciąży śni się woda to oznacza wody płodowe. Sen był taki realistyczny i kolorowy, jak bym pływała w tym basenie :D

Ja obydwa porody miałam podobne. Przy pierwszym zaczęło się od sączenia wód, ale bez skurczy, dostałam oksytocynę, rodziłam jakieś 7 h, parte 10 minut. A drugi poród zaczął się skurczami, takie konkretne trwały ok 2,5 h, parte 30 min, ale nie dziwne, Tysia urodziła się prawie 4 kg i 60 cm długa! Mąż musiał mi większe ubranka przywieść do szpitala heheh. Ciekawe jak będzie teraz:)

Jagi i jak tam, wzięłaś antybiotyk czy czekasz? Ja bym chyba wzięła aby szybciej rozprawić się z chorobą.
Faktycznie druga corka duza:)

Chyba mnie wyczulas bo wlasnie leze i patrze na recepte co mam z nia zrobic:))

Ale ide do apteki po antybiotyk.Gin wczoraj potwierdzil ze bezpieczny.Ten *spam* fajny samak ale to takie wyciagi z malinek etc.Nic mi to nie da.Inhalacje owszem ale na zatoki.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:) ja mam to samo z tym śluzem, jest jakis dziwny. Jak bylam na pierwszej wizycie to gin powiedziala, ze widzi nadżerkę, moze więc to od tego. Jednak nie widziała potrzeby leczenia i mówiła, że nic dzidzi nie zagraża. Teraz jak bylam to z tego stresu zapomnialam o tym wspomnieć.

Jagi- masz racje. Szybciej sie pozbędziesz i wrocisz do zdrowia:) skoro bezpiecznie to nie ma co sie zastanawiać.

Niecierpliwa - gratulacje:) grono majóweczek się powiększa. Jakos podoba mi się ten miesiąc na poród:) ale za to mój planowany na sierpień ślub odbędzie się w styczniu :D


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie majowe Mamusie :)
Mój przypuszczalny termin to 20 maja (nieregularne cykle).
Pierwsza wizyta u gin już za mną, dzisiaj natomiast wszystkie wstępne badania z krwi :D
Pozdrawiam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej ;)
Ja już po porannym przytulaniu wc ;) tak nagle mnie wzięło, uh...W nocy też kiepsko spałam, obudziłam się na siku i kaplica, zasypiałam ze dwie godziny, mdliło mnie. Śniła mi się potem woda w basenie i gdzieś czytałam, że jak kobietom w ciąży śni się woda to oznacza wody płodowe. Sen był taki realistyczny i kolorowy, jak bym pływała w tym basenie :D

Ja obydwa porody miałam podobne. Przy pierwszym zaczęło się od sączenia wód, ale bez skurczy, dostałam oksytocynę, rodziłam jakieś 7 h, parte 10 minut. A drugi poród zaczął się skurczami, takie konkretne trwały ok 2,5 h, parte 30 min, ale nie dziwne, Tysia urodziła się prawie 4 kg i 60 cm długa! Mąż musiał mi większe ubranka przywieść do szpitala heheh. Ciekawe jak będzie teraz:)

Jagi i jak tam, wzięłaś antybiotyk czy czekasz? Ja bym chyba wzięła aby szybciej rozprawić się z chorobą.
Moja druga córka też urodziła się w terminie, 9 sierpnia :)
A co do śluzu to i ja mam jakiś dziwny, jutro gin to mi powie czy to infekcja czy nie...Też mnie nic nie swędzi ani nie piecze, ale jest tak dziwnie właśnie.
To daj znac co ci powie gin odnosnie tego sluzu...Sama nie wiem co o nim myslec.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle nowych mam :) Witamy :)
Wydaje mi się, że maj to ekstra czas na poród, jest już ciepło :)
No i fajny czas na ciąża, jesień i zima, milutko, w ciepłym domku :))) Na wakacje dzieci będą gotowe na podróże, no i my dojdziemy do siebie. Idealne :)
Niecierpliwa- nie czytaj nic w necie. Ja już sięna tym przejechałam. Pół soboty przeryczałam, bo cycki przestały mnie boleć, naczytałam się, że ciąża przestała się rozwijać...A one na wieczór znów zaczęły boleć. Mówię Ci ile się nastresowałam, wręcz panikowałam...Nie warto, to tylko szkodzi, ten stres i nerwy. Jak nic się nie dzieje to cieszymy się ciążą, jak coś się zacznie to wtedy będziemy się denerwować, a tak to nie warto :)

Jagi na duża się urodziła, byliśmy w szoku :)
 
Hej:) ja mam to samo z tym śluzem, jest jakis dziwny. Jak bylam na pierwszej wizycie to gin powiedziala, ze widzi nadżerkę, moze więc to od tego. Jednak nie widziała potrzeby leczenia i mówiła, że nic dzidzi nie zagraża. Teraz jak bylam to z tego stresu zapomnialam o tym wspomnieć.

Jagi- masz racje. Szybciej sie pozbędziesz i wrocisz do zdrowia:) skoro bezpiecznie to nie ma co sie zastanawiać.

Niecierpliwa - gratulacje:) grono majóweczek się powiększa. Jakos podoba mi się ten miesiąc na poród:) ale za to mój planowany na sierpień ślub odbędzie się w styczniu :D


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj czytalam ze od 8 tc moze pojawic sie wiecej sluzu i ze to normalne ze zmienia sie wkladke kilkanascie razy a wlasnie jestem w 8 tc.A moze przez to moje zapalenie oskrzeli ta infekcja?Sama nie wiem.
Ciaza moja obecna jest przereklamowana:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tyle nowych mam :) Witamy :)
Wydaje mi się, że maj to ekstra czas na poród, jest już ciepło :)
No i fajny czas na ciąża, jesień i zima, milutko, w ciepłym domku :))) Na wakacje dzieci będą gotowe na podróże, no i my dojdziemy do siebie. Idealne :)
Niecierpliwa- nie czytaj nic w necie. Ja już sięna tym przejechałam. Pół soboty przeryczałam, bo cycki przestały mnie boleć, naczytałam się, że ciąża przestała się rozwijać...A one na wieczór znów zaczęły boleć. Mówię Ci ile się nastresowałam, wręcz panikowałam...Nie warto, to tylko szkodzi, ten stres i nerwy. Jak nic się nie dzieje to cieszymy się ciążą, jak coś się zacznie to wtedy będziemy się denerwować, a tak to nie warto :)

Jagi na duża się urodziła, byliśmy w szoku :)
Tez tak mysle ze maj to fajny czas.Ciaza zima w domku.Wiosna spacery ale do lata dojdziemy do pelnej formy:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry