reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też mam dziś swoją pierwszą wizytę. Nie mogę się doczekać, co prawda u nas 5t6d wiec jakoś tak nie nastawiam się na serduszko ale pięknie by było już je usłyszeć, chyba bym poryczała się jak bóbr.

Maj to wymarzona pora <3


W ogóle 6 tydzień ( początek) to może być coś widać? a jak nie będzie widać to nie panikować że powinno już coś być widać? w ogole w którym tyg można się spodziewać już widocznego zarodka. Chyba ide pogrzebac w Zuzy usg i może cos mi się przypomni

Ja byłam na pierwszej wizicie na tym samym etapie co Ty jestes, i serduszko pięknie biło :) Ale lekarz sie zdziwił, ze tak wczesnie, wiec jak nie zobaczysz to nie stresuj sie specjalnie, bedzie oki [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam zamiaru rezygnować z gorących kąpieli. Poprzednią ciążę też tak się wylegiwałam. Tylko wody bardzo mało nalewałam. Brzuszysko wystawało.
Jestem uzależniona od wanny. Nie dam rady tego odstawić... To jedyne chwile tylko dla mnie, kiedy mąż i syn mi nie przeszkadzają.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ja też tak mam. Ta chwila w wannie jest moja. Jednak często nawet tam się nie ukryje i wszyscy mi wchodzą do łazienki łącznie z psem który śpi później pod wanną
 
Ja byłam na pierwszej wizicie na tym samym etapie co Ty jestes, i serduszko pięknie biło :) Ale lekarz sie zdziwił, ze tak wczesnie, wiec jak nie zobaczysz to nie stresuj sie specjalnie, bedzie oki [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


A jeśli chodzi o wizytę moją to u mnie tez póki co pęcherzyk i kolejne długie 2 tyg na kolejną wizytę. Oby udało się usłyszeć serduszko
 
A jeśli chodzi o wizytę moją to u mnie tez póki co pęcherzyk i kolejne długie 2 tyg na kolejną wizytę. Oby udało się usłyszeć serduszko

Jak minie pierwszy tydzień oczekiwania, to ten drugi szybciej zleci :-)

Ehh a mnie od rana do nocy mdłości męczą. Wstaje mdłosci, zasypiam mdłosci, przebudzam sie w nocy na siku-mdłości. I do tego te odruchy wymiotne..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do kolejnej dwa tygodnie.Nie widzial potrzeby co dwa tygodnie tylko co 3 tyg.Ale mysle ze poczatki sa trudne.Pozniej znow prenatalne.Ustalilam jiz sobie pierwsza wizyte bo ciezko sie do niej dostać.Balam sie zapeszac ale wole szybciej sie umowic do dobrego z certyfikatem niz pozniej jezdzic po obojetnie jakich i zastanawiac sie czy ok

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)

Wygląda na to że dołączam do Majowych Mam :) Test ciążowy robiony 15.09, dzisiaj odebrałam wyniki badań krwi z 16.09 i wynik wskazuje na 5 tydzień ;) Wczoraj zaczęłam tydzień 6! ;)

Dzwoniłam do mojego lekarza ale powiedział żeby z wizytą wstrzymać się 2-3 tygodnie bo jest za wcześnie żeby zobaczyć wszystko tak jak trzeba.. Matko jak ja wytrzymam te 2 tygodnie ? Już teraz bardzo się boję bo naczytałam się o ciążach pozamacicznych, biochemicznych itd i mi się włos na głowie jeży. Boję się tym bardziej, że staraliśmy się o dzieciątko przeszło rok,miałam stymulowaną owulację od 3 miesięcy i na dodatek brałam leki na obniżenie prolaktyny bo też była za wysoka..

I oprócz bardzo bolących piersi nie mam żadnych objawów i paradoksalnie to też mnie martwi :p Ech.. Szkoda że to wszystko nie trwa krócej..

Hej super ze dolaczylas.. Widze ze idziemy tak samo.. Mnie tez wczoraj zaczal sie 6 tydzien. O ciazy juz wiem ponad tydzien a pierwsza wizyte mam za tydzien. To juz bedzie 7 tydzien, mam nadzieje ze juz cos bedzie widac. Ja tez nie mam zadnych objawow, oprocz piersi hehe.. Jedynie z rana lekkie zawroty glowy a tak nic:) fajnie uslyszec od kogos ze tez tak ma:) tzn ze nie ma zadnych objawow a ja juz myslalam ze ze mna cos nie tak.. Ale zeby tak juz zostalo:) bezobjawowo:) tez sie boje tych ciaz pozamacicznych ale staram sie myslec pozytywnie i nie zadreczac sie.. twoja pierwsza ciaza? Moja druga:)
 
reklama
Do góry