reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja też od kadrowej mam. Olo, obawiam się, że kopanie nie ma wiele wspólnego z temperaturą, dzieciaki jeszcze nie czają tej zależności. Wiki też nie znosi czapek, więc piąteczka Leon!
 
reklama
Ja też od kadrowej mam. Olo, obawiam się, że kopanie nie ma wiele wspólnego z temperaturą, dzieciaki jeszcze nie czają tej zależności. Wiki też nie znosi czapek, więc piąteczka Leon!
Bo nasze dzieci wiedzą że pod czapką to włosy się nie układają [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1497287479-aaaaaa.jpeg

No to ten.... będę się gapił i nawet mi powieka nie drgnie a spać kurde nie będę...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas to już chyba tak będzie że od 18 do 22 Leon nie śpi. Gapi się, stęka jak niedźwiadek, zalicza dwa karmienia i nawet nie próbuje zasnąć.
Wieczorem muszę wprowadzać butle bo te godziny to też czas dla syna numer 1 . A nie mogę nic zrobić kiedy nr 2 wisi mi na cycu [emoji17], a Olo chce z mamą wszystko.



Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest chusta <3 Dziewczyna ze sklepu internetowego, w którym ją zamawiałam dziś nam ją osobiście przywiozła, żebyśmy mogli szybciej chustować i nie czekać na przesyłkę. A do tego dorzuciła jeszcze proszek, bo chusty pierze się w proszku, a my mamy tylko płyn do prania Jelp.
No jestem zachwycona takim podejściem :)
 
Olo32 faktycznie świetne podejście do klienta! To jakiś specjalny proszek? Bo pierwsze o tym słyszę, a wcześniej chustę prałam w płynie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Zimno dziś. ...ale co tam pakowanie czas zacząć i tym samym dlugo weekend...dzis wyjeżdżamy...

A moje dziecko tez od 19 do 22 oczy jak 5 zl i nie miała zamiaru spać ale za to w nocy jedna pobudka :) nie marudzila tylko poprostu Jej sie spać nie chciało...
 
reklama
Byliśmy na wizycie patronażowej.
Młoda ma przekrwione gardło.
Mam nadzieję, że to nie przez ten szpital w niedzielę..
Mamy obserwować, czy nic się nie rozwinie, ale noworodki nie mają gorączki.
I szczerze mówiąc nie wiem jak to robić.

Pępek sączy się dalej. Traktować Octeniseptem..

I ja naprawdę zejdę z nerwów.
 
Do góry