reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej[emoji3]
Czy puchną wam nogi,albo jedna noga? Bo ja mam lewą spuchnięta... I hemoroida w sobie odnalazłam [emoji51][emoji36][emoji34][emoji35]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waraai, zwracaj tylko uwagę żeby nosić ją raz na jednej, raz na drugiej ręce. Niestety mamy tendencję do noszenia na jednej zawsze (praworęczni na lewej) , a to powoduje asymetrie. U mnie każdemu wygodniej na lewej i w efekcie ja ją muszę nosić na prawej żeby się wyrównało.
Karlik, też słyszałam że odciąganie może powodować zwiększanie wydzieliny, ale nie wiem jak inaczej jej pomóc- to jest taki zbity, kleisty glut więc nawet odkurzaczem nie jest czasami łatwo :(
 
@Martussa cudna ona jest!!!
I jaka słodka pyza teraz. [emoji7]

Syna nosiłam w zasadzie dopóty, dopóki chciał, czyli pierwsze kilka miesięcy.
Ważył mnóstwo, bo był chory bardzo w pewnym momencie, jechał na sterydach i wyglądał jak mały Budda albo przyszły champion wśród zawodników sumo.
Fakt, że w końcu zdechł mi nadgarstek - u tej samej ręki, na której teraz noszę pannę. [emoji6]
Ale nadzieja w chustach.


Natomiast.
10 dni po porodzie mam w obwodzie 72cm!
Jak wyjdę z połogu i będę mogła wrócić do ćwiczeń, to śladu po ciąży nie będzie. [emoji1]
1497264175-aaaaaa.jpeg
72 to ja nawet przed porodem nie miałam [emoji23] .
Mnie już nosi z braku konkretnego wycisku aero i siłowego. Nie to żebym była jakimś sportowcem ale dzień bez zakwasów to dzień stracony [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uuu, nadrobiłam czytanie :D
Dzień dobry! My w weekend przyjmowaliśmy wizyty rodziny pragnącej poznać ALicję, więc gary, mop etc...
@waraai - ciekawam, do ilu kg tak Pannę ponosisz?? nasza dobija do 4,5 i już czuję ją w ramionach... Dobrze, że sprawa pępka zakończyła się sukcesem :D

@Olo32 - chusta wymiata, prawda? Ala nawet jak płacze bo nie moze zasnąć to włożona do chusty zasypia w momencie... :)

Zakupiłam smoczki i zasypianie się naprawiło... A wzbraniałam się nogami i ręcami... Jak już wyleczyłam jej afty w buzi to ta krosta po szczepionce nabrzmiała i musiała ją boleć bo bywały dni, że spała dopiero po południu, a przed - cyc, noszenie, bujak, drzemka 10-20 minut i od nowa. Wczoraj krosta pękła a po kąpieli przy ubieraniu zszedł strupek i w nocy spanie jak marzenie a i w dzień dziś więcej śpi... A mnie mleko rozsadzi cyce :D

Przepraszam, że z doskoku! Ucałowania dla wszystkich ślę! :)
19141844_1480131202009008_1929586229_n.jpg
Piękności !!![emoji7]
Widzę że Ala w rożku. Leon nawet kocykiem nie daje się przykryć bo mu za gorąco. Czapkę tylko na śpiocha mogę mu włożyć...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lalamido ja z tymi kilometrami muszę ostrożnie, bo kręgosłup lędźwiowy ten co był operowany jest mocno osłabiony po ciąży i lubi boleć po spacerach :/ Muszę go wzmocnić, ale to pewnie po spotkaniu z fizjo, który jest też trenerem personalnym. Muszę się do niego odezwać i poprosić o audiencję. Też mi brakuje wycisku i siłowni i ciężarków i kettli <3

Co do rożków - Mary śpi w takowym tylko bardzo się lubi rozkopać. Zakładam, że robi to, bo jej gorąco, a nie dlatego, że lubi wierzgać szkitkami swoimi ;) Dziś mąż przywiezie śpiworek p zobaczymy, czy bąbel go polubi ;)
 
reklama
Do góry