reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja w pierwszej dobie to nie wiedziałam jak dziecko wziąć na ręce. Drugi dzień już wszystko samo przyszło. Połóżne pomagały w karmieniu piersią, w przebieraniu itd. Mały ma 4 dni, ja bez niego jak jestem na sali to dostaje paranoi. :(

Miłosc...bez graniczna, bez warunkowa... Nic dodać nic ująć...;)
 
reklama
Ja w pierwszej dobie to nie wiedziałam jak dziecko wziąć na ręce. Drugi dzień już wszystko samo przyszło. Połóżne pomagały w karmieniu piersią, w przebieraniu itd. Mały ma 4 dni, ja bez niego jak jestem na sali to dostaje paranoi. :(
i sprzedana :)... ale co fakt to fakt można zakochać się w nim od pierwszego wejrzenia.
Ze mną właśnie syn dyskutuje dlaczego na plac zabaw ma zakładać dresy a nie jeansy z dziurami (sklepowymi) na kolanach. W końcu uznał gadając sam do siebie, że na pewno dresy lepiej mi się pierze ;)...
 

Oj nawet nie wyobrażasz sobie jaki :D. Czasami aż mnie dorosłą babę zatyka i nie wiem jak skomentować jego pomysły ;) i chyba nie tylko ja bo nauczyciele też mają z tym problem w szkole.
A najgorsze jest to że uznał, że zostanie politykiem... a ja bym wszystko zrobiła żeby został mechanikiem samochodowym i grzebał się bezstresowo w smarach :). Już mu zapowiedziałam, że na studia kasy nie dostanie to urządził wyprzedaż zabawek na placu zabaw...
 
O jejuńciu jaki on piękny Klaudia!!! Te włoski, no czad po prostu. I Ty ślicznie wyglądasz!
Co do żółtaczki, to teraz jest możliwość wypożyczenia lamp do naświetlania w domu, ale w Twoim przypadku chyba nie czujesz pośpiechu, co? To może i lepiej, że kilka dni pomogą Ci położne...
DaWo- Ty mnie nie strasz tą zmianą płci bo osiwieję!!!
 
@majówka2017 jak mus to mus... wszystko dla dobra maluszka.

@Klaudia_i_nikodem no napatrzeć się na zdjęcia nie mogę... i Ty przy małym taka rozpromieniona ! :)

Ja po wizycie... szyjka się już rozwiera i przygotowuje do porodu, lekarz stwierdził ze przez te 6 dni duży postęp.... prawdopodobnie powitam swoją drugą Małą Wielką Miłość w terminie zbliżonym do tego z OM czyli 11.05 :D gbs ujemny :rofl:
 
My walczymy z zoltaczką. :(
Do domu może... Za dwa dni. Nastroje beznadziejne w związku z tym.
Chwale się zdjęciami ze szpitala :)
Klaudia... Wow... zakochałam się... ależ on śliczny [emoji7][emoji7][emoji7] cudowny... [emoji3]
Po prostu napatrzeć się nie mogę... [emoji6]
Cud.......

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Klaudia_i_nikodem - piękne zdjęcia! Nie martw się żółtaczką. To minie szybko i bedziecie mogli wrócić do domu. Korzystaj teraz ile możesz z pomocy położnych i wszelkiej opieki szpitalnej.
Powiem Ci, że ja to się najbardziej boję właśnie powrotu ze szpitala do domu. Kiedy zostanę sama z tym maleństwem bez instrukcji obsługi. Ale i to trzeba przeżyć. Pierwsze dni załamania kiedy żadne z nas nie wie co się dzieje i co ze sobą nawzajem zrobić.
Dokładnie... podpisuje się pod tym wszystkimi konczynami [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry