reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Morfologie masz ok bo poniżej 11,5 raczej wdraża się leczenie więc nie masz się co przejmować. Dokładnie tak jak napisała @marta:-) w moczu bakterie są ok póki nie ma do tego innych rzeczy. Ja nikomu zakażenia pęcherza nie życzę bo mi dodatkowo doszedł zastój w nerce. :/
 
Też miałam bakterie w moczu ale Ginka stwierdzila jak niema leukocytow cukrów i innych to oki...
U mnie podobnie było i doradziła, żeby poza oczywistym umycidm okolic intymnych jeszcze dodatkowo założyć tampon przed pobraniem próbki moczu. Dzięki temu bakterie z okolic pochwy nie dostaną się do próbki :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po obiedzie...zadowolona ze szyjka oki a ostatnio tylko oglądam rzeczy dla Małej i tak myślę ze czas na odprężenie i może torebki dla siebie pooglądam....wiosna idzie :-)
 
Dziewczyny trzymajcie się z tymi szyjkami [emoji8] odpoczywajcie jak najwięcej... teraz jest czas na to aby inni pomagali w codzienności...

Jak śliczna buźka na zdjęciu USB - bobasek cudowny [emoji7] i jaki duży...

Witam się laski w 30 tygodniu [emoji16] obiecuje że od następnego tygodnia biorę się solidne za wyprawkę [emoji4]

Chcieliśmy dzisiaj kupić ten materac z Ikea o którym pisałam ale po sprawdzeniu na żywo stwierdziliśmy że jest zbyt miękki... teraz zastanawiam się nad tym:
Link do: MATERAC EKSKLUZYWNY LATEKSOWY 120x60 cm - 13,5 cm grubości

Co sądzicie Panie specjalistki [emoji16]?

Waraai - jaki przytulas z kotka [emoji4]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

ja kupiłam ten, przyszedł i jestem zadowolona, a ten co wysyłasz też fajny z opisu, ale zależy jaka jest ta pianka poliuretanowa, czy średniotwarda czy twarda czy miękka, ja trochę się bałam jak mój przyjdzie, ale jest super, z jednej strony twardszy, a z drugiej bardzije miękki lateks
Link do: MATERAC LATEKSOWY 120x60x10 CM NAJLEPSZA OFERTA
 
Olo - ciekawy sposób z tym tamponem... nigdy nie słyszałam

Marta - o tak... torebki to dobry pomysł [emoji6] mi ostatnio tż sprezentował więc tą potrzebę zaspokoiłam [emoji3]

Majówka - dzięki za info [emoji6] kurczę... najgorzej to zamawiać przez net bo nie można dotknąć... Ale skoro jesteś zadowolona to jeżeli nic nie znajdę to też się skuszę na Twój model [emoji4]

Czy byłyście kiedyś w Sandomierzu? Coś fajnego można tam zobaczyć [emoji3]?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W wakacje znajomi byli niedaleko Sandomierza i zajechali żeby zobaczyć te wszystkie miejsca z planu ojca Mateusza a co się okazało,ze większość była nagrywana w Warszawie ;)
 
reklama
Przedstawiam Wam Hankę, Dziewczyny!!! Miała sie urodzić dokładnie osiem lat temu,ale jej zeszło 10 dni :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:
 

Załączniki

  • 2017-02-17_20.55.02.jpg
    2017-02-17_20.55.02.jpg
    78,4 KB · Wyświetleń: 100
Do góry