reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Obchodzimy Dzień Kota. [emoji6]
Jak widać moje futro zupełnie nic sobie nie robi i z nowego brzucha i spuszczającej mu bęcki lokatorki. [emoji23]

e76d1574058d29439d0a9649a76a3a94.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymajcie się z tymi szyjkami [emoji8] odpoczywajcie jak najwięcej... teraz jest czas na to aby inni pomagali w codzienności...

Jak śliczna buźka na zdjęciu USB - bobasek cudowny [emoji7] i jaki duży...

Witam się laski w 30 tygodniu [emoji16] obiecuje że od następnego tygodnia biorę się solidne za wyprawkę [emoji4]

Chcieliśmy dzisiaj kupić ten materac z Ikea o którym pisałam ale po sprawdzeniu na żywo stwierdziliśmy że jest zbyt miękki... teraz zastanawiam się nad tym:
Link do: MATERAC EKSKLUZYWNY LATEKSOWY 120x60 cm - 13,5 cm grubości

Co sądzicie Panie specjalistki [emoji16]?

Waraai - jaki przytulas z kotka [emoji4]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha i rano miałam takie zawroty głowy [emoji53] kilka razy już był poleciała... [emoji33] przestraszyłam się bardzo... na szczęście od 12 jest już Oki... też tak macie?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje sie po wizycie...szyjka stoi na szczęście w miejscu więc mogę trochę chodzić...i zacząć normalnie żyć i obserwować brzuch...bo jak skurcze wrócą to odpoczynek...ale cieszę sie bo jutro urodzinki mojego chrzesniaka i balam sie ze nie pojadę....Mała wazy juz 1282 gramy i spokojnie zaczynamy 29 tydzien :)

Z tymi materacami zielona jestem więc będę Was podczytywac co jest najlepsze ale w graniach rozsądku...bo niema też vo przesadzać...no i wkońcu wyprawke kompletowac...ale dzis przyszły body rozmiar 56 z 51015 i polspiochy jak je zobaczyłam to zapomniałam jakie to bedzie malenstwo i wystraszylam sie ze zamowilam na lalke :D

Ja zawrotów niemam. Ale czasami jak szybko wstanę to też zakręcie sie ale tylko w takich szybkich wstawaniach. Ale przy poprzedniej ciąży zdarzylo mi sie w Kościele zemdlec
..
 
A ja dziś odebrałam wyniki morfologii i moczu i jakaś bakteria jest znów :/ morfologia ok tylko hemoglobina troszkę niska 11,8. I boli mnie dzisiaj spojenie lonowe i ciut wyżej też. Będę czekała do wizyty środowej z niecierpliwością :/
 
reklama
To samo ja powiedzialam Pani doktor a Ginka stwierdzila ze wcale nie na 29 tydzien jest oki...ale mi tez sie wydaje kawal baby :) Stas mial 3 kilo....licze ze Ona tez podobnej wagi bedzie...ze wage po mamusi bedzie miała bo ja dzis 62,8 kg przytylam juz prawie 8 kilo...ale jak odziedziczy wage po tacie 120 kilo....ulalla....to będę ja tydzien rodzic :D ale na usprawiedliwienie maz ma 195 cm wzrostu...
 
Do góry