reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Martussa - Wow... jestem pod wrażeniem... cudowne włosy [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] oby zawsze były takie piękne [emoji254][emoji254][emoji254][emoji254]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry...:) my juz w sobotę od rana na nogach bo dziś mój syn robotyke ma...niechce sie sie w soboty rano wstawać...ale na szczęście co dwa tygodnie...
Martussa wlosy cudne córci, napewno do Komunii będą rosły a potem kto to wie...:)
 
Dzień dobry, dziękujemy pięknie, fakt, włosy ma jak Roszpunka :D Mycie i czesanie zajmuje sporo czasu, ale już sie przyzwyczaiłyśmy obie :wink: Raz do roku podcinamy końcówki i tak sobie rosną...

Wstałam w nocy z bólem gardła :angry::angry::angry:
Wysłałam już Małża po Prenale, Tantum Verde i faringosept...
 
Sandomierz jest piekny, Baranów Sandomierski również. Ale poczekałabym zdecydowanie na wiosenną aurę:)

Gratuluję Wam udanych wizyt. Oby tal dalej :)

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Przepiękne włosy. [emoji7]


Rany.
Ja potrafię zorganizować tylko zwykłą kitkę. Nawet warkocz jest ponad moje siły. A lada chwila będę też mieć córkę..

Chyba, że pójdzie w ślady matki i zacznie nosić fryzury o długości 3mm. ;P


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji6] ogłaszam koniec urlopu... wracamy do domu... po drodze zahaczymy jeszcze o hurtownie dziecięca i może coś kupimy [emoji16] jaki to był cudowny wypad [emoji7]

Sandomierz zdecydowanie na inna aurę ale starówkę zaliczyliśmy [emoji16]

Ja marzę o tak grubych włosach...... [emoji2]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Martussa82 włoski Twoja córcia ma przepiękne :) Mojej córci też będę zapuszczać :) Zapewne dużo czasu schodzi na pielęgnację ale opłaca się:)
Bakterię już miałam wcześniej w moczu, zrobiłam posiew i wyszedł wynik ujemny. Pewnie znów mi da na posiew...
Ja dziś siedzę w pracy od godz. 10:00 ale mocno nie żałuję bo pogoda nie sprzyja sobotnim rozrywkom :) Chociaż nie powiem, że wolałabym poleżeć :)
 
Do góry